Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg veszélyben vannak a...

Tényleg veszélyben vannak a cicák mindenszentek környékén?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Mi ez, valami urban legend?mi alapja van?
2021. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Miért lennének veszélyben? Nem igazán értem. Aki bent, vagy macskabiztos kerítésen belül tartja a macskáját, annak nem lesz veszélyben a macskája. Aki meg hagyja szabadon kóborolni, annak a macskája viszont egész életében veszélyben van, mert bármikor történhet vele valami.
2021. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
Nem az elmebetegek egész évben szabadon vannak. LSD a vallàs kategóriàban a sàtànista elmebeteget. Remélem azóta agyonverték.
2021. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Mindig veszélyben vannak. Legalábbis a kint tartottak. Elütik, megmérgezik, kutya megfogja, agyonverik, benzinnel öntik le stb. Utóbbi három nálunk történt az elmúlt hónapokban, pedig azt hittem egy békés kis településen élek, de úgy tűnik elmeroggyant söpredék itt is van.
2021. okt. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismer valaki vállalkozást, ami macskabiztos kerítés gyártásával és telepítésével is foglalkozik Nyugat-Magyarországon?

Sokszor olvasok itt róla, de még nem találkoztam senkivel, akinek lenne is ilyen kerítése.

2021. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a fekete macskákat szokták rituálisan kinyírni olyankor. Jobb az óvatosság, sok beteg ember van.
2021. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolsz?

[link]


Ez alapján "csak" a fekete (vagy fehér) macskák vannak olyankor nagyobb veszélyben. Nem tudom amúgy hány ilyen sátánista lehet, azt meg pláne nem aki tettlegességig is elmegy, de biztos akadnak.

2021. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
95%
Nap mint nap minden élőlény veszélyben van, hiszen az élet halálos.
2021. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Fenét, csak néhány menhely nyomja, és ilyenkor nem adnak örökbe fekete macskát.
2021. okt. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy a hàrmas valasz miért nullàs?
2021. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!