Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Búzafüvet szeretik a cicák?

Búzafüvet szeretik a cicák?

Figyelt kérdés

Ha búzát vetek és füvet növesztek belőle, megehetik a cicák, szeretik?

Próbálta már valaki?



2021. okt. 12. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a boltban kapható "macskafű" is általában az szokott lenni
2021. okt. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En csinaltam, de nalunk ertelme nem volt, mert csak kikaparta allandoan es szethordta a lakasban a foldet :D

Igy en inkabb elengedtem a temat.

2021. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem neki Panzi cicafüvet. Gondosan nevelgettem (locsoltam), tényleg élveztem hogy "Hú de gyorsan nő"... Szaros is gyakran nézte, hogy ez mi, pofozgatni nem lehet, lelökni nem tudta, zöld is volt.. Esküszöm eszébe nem jutott volna soha hozzáérni, nemhogy megenni. Úgyhogy inkább kiöntöttem a kertbe, mert felesleges vásárlás volt. Szerencsére pár száz forint.
2021. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám imádja rágcsálni a füvet, úgy kell előle elvenni, mert legszívesebben lelegelné az egész cseréppel :D nem minden cica egyforma, ki kell tapasztalni az ilyen dolgokat
2021. okt. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vetettem több cseréppel, gyönyörűen kikeltek, de nem szeretik a cicák :(
2021. nov. 18. 14:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Most láttam a korábbi kérdésemet. "Ráfanyalodtak" először, mivel nem volt más fű, aztán mostmár úgy eszik, mint a kisangyal :)
2022. aug. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!