Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sokan panaszkodnak, hogy...

Sokan panaszkodnak, hogy nehezen tudnak örökbe adni macskát. Nem volna jobb könnyíteni az elvárásoknak?

Figyelt kérdés
Pl. kinti tartásra, óvatosan meghagyni. Biztosan több jelentkező vna.
2021. okt. 14. 02:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az nem megoldás, hogy ivarosan kint csavarognak. Pont ezért van annyi kóbor és elütött állat.

Szerintem a mai világban legyen alap a benti tartás és a megfelelő oltasok beadatasa+ivartalanítás.

2021. okt. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

11# vagyok, hogy tartod kint óvatosan? Megkéred, hogy ne hagyja el a kertet?

Max a kennel a megoldás a benti tartast kiegeszitve, de erre meg nem sokan koltenenek.

2021. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, az ivartalanítás miért olyan nagy gond? Egyébként a befogadó szervezetek sok esetben ivartalanítják őket, tehát ez már nem a leendő gazdi gondja, ha meg igen, ha nincs 10-20 ezer forintod ivartalanításra, kérlek tényleg ne fogadj be cicát, mert ha bármi baja lesz, nem fogod tudni orvoshoz vinni, akkor azt mondom inkább magaddal foglalkozz, hogy jobban élj, ne egy újabb éhes szájjal, és ha úgy érzed, hogy belefér, akkor fogadj be.
2021. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok értelme van kóbor állatokat megmenteni, sok pénzt,időt,energiát rászánva meggyógyítani és gondozni ha aztán az örökbeadás második napján elüti egy autó vagy széttépi egy kutya. Annak meg még ennél is kevesebb értelme van,hogy 1 kóbor állatból 100at csináljunk az ivartalanítás hiánya miatt. Szerintem ezeket nem nehéz felfogni egyszerű józan paraszti ésszel.
2021. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!