Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sokan panaszkodnak, hogy...

Sokan panaszkodnak, hogy nehezen tudnak örökbe adni macskát. Nem volna jobb könnyíteni az elvárásoknak?

Figyelt kérdés
Pl. kinti tartásra, óvatosan meghagyni. Biztosan több jelentkező vna.
2021. okt. 14. 02:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ivarosan...
2021. okt. 14. 02:46
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
hol panaszkodnak? én nem láttam sehol..tipikus provokatív kérdés?
2021. okt. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Kinti tartásra, ivarosan, aztán neked is lenne 6 kölyökmacskád, akit nem tudsz örökbeadni. Következő évben lenne 20-30. Jajj de jó ötlet!


A kinti tartással önmagában nincs bajom, van olyan macska, aki így boldog igazán. De ugyanaz a költsége a tartásának, mintha benti lenne, sőt több. Kullancs és bolha irtás, rendszeres féreghajtás, esetleg állatorvos, mert kint tényleg több baja eshet.

Bent tartva nem szaporodik, mert egyedül még a macska se tud, viszont a lányok elviselhetetlenül hisztiznek tüzelés alatt, a fiúk meg jelölnek, és büdös.

2021. okt. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes témákon gondolkodnak itt egyesek így hajnali 2 és 3 között :D...
2021. okt. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem akar annyi ember macskát, mint amennyi megszületik, ezért kellene ivartalaníttatni.
2021. okt. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Akinek feltételek nékkül kell macska, menjen ki az utcára, és szedjen össze egyet. Egy menhelynek nem az a lényeg, hogy kiszórja az állatokat, hanem az, hogy akit kiadnak, az jó helyre kerüljön, és élete végéig biztonságban legyen.
2021. okt. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mentenek meg, kúrálnak ki, szocializálnak, raknak rendbe, adnak neked egy "kész" macskát, hogy aztán fél év múlva elcsapja egy autó, vagy az itteni kérdésekhez hasonlóan ja már egy hete nem jött haza.

Eleve ha nem kölyökcicáról van szó, a macskamentő ivartalanítja, lábadoztatja, neked azzal már semmi dolgod, nem értem, miért tartod hátránynak.

2021. okt. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen elvárás konnyitesrol beszélsz ,a kiscicaknak nagyon nehéz gazdit talani bármiféle elvárás nélkül is ,többször is nyakamba maradtak ezért döntöttem az ivartalanítás mellett.
2021. okt. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi erővel agyon is csaphatnák/elaltathatnák őket, úgyis meghalnak majd kint. Legalább így nem szenvednének.
2021. okt. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Könnyen el lehet adni. Van rá kereslet. Sajnos a menhelyiekre nincs kereslet azzal kellene foglalkoznod.
2021. okt. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!