Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ilyen a lába?

Mitől lehet ilyen a lába?

Figyelt kérdés

[link]

Pat napja észrevettem hogy ilyen a laba. Mintha ki lenne száradva.



2021. okt. 15. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sebesnek látom, javíts ki, ha tévedek. Kinti vagy benti?
2021. okt. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmit kutyák könyökén szoktam látni. Azokén, amelyiknek sokat fekszeken betonon/kövön. Mondjuk náluk már bekeményedet ott a bőr, mert hozzá edződik, ennél a cicusnál meg friss.

Arra gondolnék, hogy ücsörgött valami kemény érdes felületen, pl beton, és hirtelen rosszul állt fel és felhorzsolta valahogy, vagy kezd nála is kialakulni hogy ott bekeményedik a bőr, amit arra félnél, hogy a lába hátsó részére helyezi jobban a testsúlyát, vagy amikor ficereg ott jobban neki nyomodik a talajnak és súrolódik.

2021. okt. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arra vélnék*
2021. okt. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami kikoptatta. 2-esnek lehet igaza.
2021. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Benti cica es azért furcsa
2021. okt. 16. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem mosakodott ott gyakrabban? A cicáknál van ilyen túlmisakodás, ha stresszelnek vagy allergiásak valamire (kaja, kozmetikum, pollen akár), vagy esetleg valami parazita miatt viszket a bőrük. Az érdes kis nyelvükkel simán sebet is okoznak ilyenkor maguknak, ha a szőr már kikopott. Ha idős cica, fájdalom miatt is csinálhatja, ízületi gyulladás vagy fogkő miatt pl. Én elvinném állatorvoshoz.
2021. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Várj vele pár napot, szerintem el fog múlni. Valószínűleg csak kikopott a szőr és sebes, szóval esetleg kend be sudocremmel vagy neogranormonnal, csak utána figyelj rá, hogy ne nyalja le, amíg nem szívódik fel.
2021. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Olyan,mintha kicsit túlsúlyos lenne,és erre a pontra helyezné a súlyát üléskor/fekvéskor,gubbasztáskor.Gondolom sokat van egy helyben,főleg kemény felületeken.
2021. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Embereknek szánt krémmel NEM KENÜNK ÁLLATOT!

Jegyezzétek már meg végre és ne adjatok ilyen tanácsot.


Az állat LENYALJA magáról ezeket,és ezek KÜLSŐLEG alkalmazandó krémek,nem belsőleg.Beteg lehet tőle.

2021. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Ezek sima sebkezelő krémek, hámosító hatásuk van, ennyi. Állatokra is nyugodtan lehet kenni. És ezért írtam oda, hogy figyeljen rá oda, nehogy lenyalja.
2021. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!