Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bújik mindig hozzám a...

Miért bújik mindig hozzám a cicám amikor a párommal szexelünk?

Figyelt kérdés

Hogy szoktassam le erről?

2 éves fiú cica


2021. okt. 21. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%

1-es,szex közben miért lenne náluk vízipisztoly? XD

Rakjátok ki.Ti vagytok a macska gazdái,ha nyávog zavard el a p*csába.És ha egyszer lesz gyerek? Szex után mindig megeshet hogy az jön.Majd annak is az ajtajában fog nyávogni,és akkor is inkább beengeded oda?

2021. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Szétröhögtem magam a kommenteken. Baromi vizuális vagyok, így pl. az egyes válaszon kifekudtem, de volt még pár. Köszi!
2021. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Alap, hogy kirakjuk a hálószobából a háziállatot, amíg szexelünk. Mondom ezt úgy, hogy szobacicáim vannak. Szeretem őket, életem szerves részei, de a szexuális életemet nélkülük akarom élni. Aztán amikor utána megyek ki mosakodni, akkor esetleg már visszajöhetnek. Sosem volt trauma belőle.
2021. okt. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

7


így van, vonjátok be őt is.

2021. okt. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a kérdező enyhén perverz, talán a cicuskát is beveszik néha a partyba...
2021. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

Mi sem csukjuk ki őket, de megtanulták, hogy ilyenkor nem vagyunk rájuk kíváncsiak, általában elmennek aludni a tornyukba. Nem kellett sokat foglalkozni ezzel, 2-3 alkalommal lelöktük őket az ágyról és ennyi, megtanulták. Utána jönnek mindketten bújni meg dorombolni. 😄


Egyébként miért ne mehetnének a gyerekszobákba? Nyávogás nélkül is mehetnek bármikor, semmi titkolnivaló nincsen ott. 🤷🏼‍♀️

2021. okt. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
18%
Mmmm... Mennyi kommentben írják, hogy szexelnek! Nagyon feluzgultam! Mmmmmmmm!
2021. okt. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
45%
Nekem a kutyusom ilyen. Vagyis hát ő nem bújik oda amikor szexelünk a barátommal, inkább csak néz, ami egy idő után már eléggé zavart mindkettőnket. Tehát mostmár mindig ki zárom a szobámból. Szóval tégy te is így a cicáddal. Ha meg nyávog had nyávogjon majd megunja és abba hagyja.
2021. okt. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

vane gy video a neten ahol 2, 20 év körüli lány maszturbál, aztán a macska eleinte csak lesi meg elsétálgat aztán egyszer rájuk is ugrik :D

kb 2 órás video aki látta tudja miről beszélek és hogy van ilyen

2021. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14%
18+ tartalom nyilván
2021. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!