Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fejtetű író veszélyes a...

A fejtetű író veszélyes a macskákra??

Figyelt kérdés
Van egy benti macskánk mégis bolhás lett az állat doki vetett velünk cseppet stb kb semmit nem ért most már ott tartok hogy fogom és az egész macskát Pedexel lefújom hátha az bejön…

#macska #bolha #Tetűírtó
2021. okt. 29. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Inkább ne! Privátban nagyon szívesen leírom, hogy mit kaptam és vettem rá. Nekünk kb 5 nap alatt el is múlt a benti cicánál.
2021. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne tedd!!! Nem véletlenül vannak külön macskáknak gyàrtva ilyesfajta szerek!

Megmérgeznéd vele!

Nem tudom mikor kapta meg a cica a cseppet, de ezeket havonta kell/ lehet hasznàlni.

Inkàbb ajánlok: Stronghold, Advocate (cicàknak való vàltozatàt, mert még kutyàknak való szereket sem teszünk macskára!!!).

Ti tettétek rà a cseppet?

Lehet rosszul?

Nem okoskodàs, de benne lehet a pakliban, hogy azért nem akar hatni a spot on.

Biztos, hogy a súlyának megfelelő kiszerelést kapta?

2021. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A macska környezetét is kezelni kell, nem csak magát az állatot. Ha benti, akkor minden szőnyeget, cicaágyat és olyan helyet kezelni kell ahol gyakran jár, mert ott a bolhák petéznek és újra kikelnek.

Mi rendszeresen a Stronghold Plus cseppet használjuk, az kullancs, bolha, tetű és bizonyos férgek ellen is jó.

2021. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!