Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan érdemes megfogalmazni...

Hogyan érdemes megfogalmazni egy cicagazdikeresõhirdetést,mi kerüljön bele,hogy gazdi is legyen?

Figyelt kérdés
Mert már rengeteg helyen hirdetek, több tucat Facebookgazdikeresõben,helybeliben ,országosban,egyéb netes hirdetõkben,klassz fényképekkel,mégsincs érdeklõděs.

#cicagazdikeresés #állathirdetés
2021. okt. 29. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Rengeteg a macska, így kevésnek akad gazdája. Akiket még elvisznek, azok a különlegesen szép macskák, azokat azonnal el is kapkodják.

Viszont nincs általánosan olyan szöveg, amivel garantáltan gazdi akad, mivel minden ember más. Ha regényt írsz, lesz aki nem olvassa el, és inkább érdeklődik egy olyan macska iránt, amelyiknél 2 mondat van csak kiírva. Van akit az ragad meg, ha tökéletesen az érzelmeire hatsz, van akire ez nem ragad meg.

Van akit az riaszt vissza, hogy kinti tartásra nem adod.

Tényleg nincs olyan szöveg amivel garantáltan gazdi lesz, mivel minden ember más.

Átérzem a problémád, én is gazdit keresek kiscicáknak, leírtam a személyiségüket, hogy tudják, milyenek, mivel már pár hónapja itt vannak és nem akadt gazdi teljesen kiismertem őket, de nincs jelentkező, így maradnak itt, de attól még a hirdetés kint van.

2021. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Legyen szép, őket ábrázoló fotó + hogy kaptak-e oltást, chipet.
2021. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az első ezt jól kifejtette.

Én júniusban hoztam el egy cicust,előtte sokáig keresgéltem.

Valami ilyesmit kerestem,amiben

-szerepel bármi infó a szülőkről(fajta,szin,esetleg kor)

- kapott-e: oltást,chipet stb.

-valami,hogy megis kitől/honnan hoznám el.

- van-e valami kifejezetten cuki,erdekes dolog. Pl. Kaparofara szoktatva

- szobatiszta-e

Illetve csinálsz egy-két edi fotót.

Novellát ne írj,mert azt én se mindig olvastam el.


Remélem jó gazdihoz kerülnek a cicusok:)

2021. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a cica legyen szép a képen, hanem a környezet is. Komolyan, ne legyen kupi meg sok holmi a háttérben, legyen közelítve a macskára, látszódjon a szeme.
2021. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már sokféle szöveggel próbáltam hirdetni,legjobb képeikkel.Mégsincs szinte semmi ěrdekldés.Egy-két szeměly irt,hogy megnézi,másnap visszaléptek,hogy nem tudják vállalni,vagy nem irnak tovább,ha ráirok,érdeklie-e még,akkor sem.Egy személy ,aki megnézte,kritizálta,hogy idegennek nem ugrottak nyakába,pedig nem vadak már.Eddig jutok csak velük,meg lájkolják,semmi több.Már nemntudom,mi az oka.Már kifogyok az ötletekbõl.Vagy az emberekkel van baj.
2021. okt. 29. 15:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek?(már a cicák,nem az érdeklődők:D)

Illetve hol hirdeted? Én egy face csoportba talaltam Mangóra:)

Ott napi szinten keresnek cicusokat és abszolút krorekt emberek vannak(többnyire)

2021. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Három cica hathónapos,kettõ másfél éves.Mind kandúr.Az õsszes országos nagyobb cicamentõ és gazdikeresõben beraktam,megyei hirdetõkbe,helybelibe,környékbelikbe is.
2021. okt. 29. 15:22
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát igen,a nagy cicákat kevesebben keresik:/

Itt próbáltad?


[link]

2021. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kiscica.hu, cicaorokbefogadas.hu, ha ott még nem lennének.

De trükközni kell vele, 2-3 naponta töröld le a hirdetést és tedd fel újra, hogy mindig elöl legyen a legfrissebbek között.

Fészen is érdemes újra és újra megosztani más képekkel őket.


Fotókból az az ideális, ahol a kamera felé néz, látszik a pofi, nyitva a szeme, és semleges a háttér.

Hirdetésben legyen benne a kora, neme, ivartalanított-e, oltásai, egészségi állapota, cica múltja, ha van, személyisége pár szóban.

Ha kreatív akarsz lenni, írhatsz a cica szemszögéből is.

2021. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó képek kellenek. Sok. Mellé egy jó jellemzés, melyiknek milyen a jelleme, milyen gazdi mellé ajánlod stb.


Plusz odaírhatod, hogy oltottak, féreghajtottak, ivartalanok stb. Az is sokat dob rajta.

2021. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!