Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagy méretű macskának milyen...

Nagy méretű macskának milyen hordozót vegyek?

Figyelt kérdés

8-9kg körüli nagy cicának tud valaki strapabíró hordozót ajánlani?


Sok terméknél olvasom a véleményeknél, hogy könnyen törnek, deformálódik az anyag az állat súlyára, stb. Ilyen vacakba nem szeretnék belefutni.



2021. nov. 2. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

[link]

2 éve megvan a 10kg-os cicának.

2021. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a súlytól kibújt a füle a helyéről. Az ár tükrözi a minőséget.3-4-5 ezer Ft különbségen ne múljon, egy életre kb. 2 hordozó kell, ha jobbat veszel. Nézd meg a kutyáknak valókat is, hátha az strapabíróbb.
2021. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, mennyit használnád. Ha esetleg utaztatod, akkor érdemes egy igazán jó minőségűbe beruházni. Ha csak évi párszor viszed benne a dokihoz, arra megfelel egy mezei fressnapfos is 10 kg-os teherbírással (ha már kifejlett a macska és nem nő tovább). Nekünk is olyan van, erős műanyag fém rácsokkal, azok szerintem jobbak annál, mint ami csupa műanyag.

[link]

A miénk ilyen, kutya kategóriában van, de macskának is teljesen jó és megfizethető.

Hátránya, hogy mivel elég masszív, ezért van egy súlya már az üres boxnak is.

2021. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg hány kg-ra van kalibrálva a hordozó. Bírja el, nehogy a kezedbe maradjon a fogó
2021. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyat, aminek a súlyhatára 8-9kg +
2022. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!