Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék helyet találni egy...

Hol tudnék helyet találni egy hófehér perzsa anyától és fóka sziámi apától származó 10 hónapos hófehér nőstény kölyökmacskának?

Figyelt kérdés
A nagymamámnak van egy perzsa macskája és az kiszökött és látták sajnos párosodni a szomszédja sziámijával. 4 db hófehér kismacska született 3 kandúr 1 nőstény. A 3 kandúrt már 12 hetesen elajándékozták, de ezt megtartották mivel nőstény. Sajnos nagymamám már nem tud 2 cicáról gondoskodni a perzsa is sok neki ezért most hozzám költözött a cica. A cica minőségi Royal Canin kitten tápopn nevelkedik, igazán aranyos és szeretnivaló :) Nagyon kéne neki egy jó hely mivel nekem 5 kutyámm van (3nagy 2 kicsi) ezért itt nem maradhat. Hova rakhatnám fel vagy hol kereshetnék neki helyet? Nem akarom hogy menhelyre keüljön. Kérlek segítsetek!
2010. szept. 3. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Iwiwre, facebookra, [link]
2010. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 kutyám van a macskám mellett, 5 nagytestű. Akik csak az enyémet nem kergetik meg. Ugye ivartalanítva adod majd oda?
2010. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, mivel nem tudom ivartalaníttani idén már ő a 10. macska akit befogadtam (már 9 kölyök volt) és sajnos az én pénztárcám is véges. Amúgy nekem is 5 kutya egy cica van és az enyémet békén hagyják :)
2010. szept. 3. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor legalább szerződésen kikötött kötelezettséggel, vagy jó eséllyel szaporítani fogják.
2010. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez egy keverék macska, miért szaporítanák? Nincs hosszú szőre, az anyjától a színét az apjától meg az alkatát örökölte. Olyan mint egy sima házi csak perzsa színe és sziámi alkata van.
2010. szept. 3. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerinted a keverék kutyájának és a sima házi macskájának miért akar sok ember almot csinálni???


"csak perzsa színe és sziámi alkata van." Vagyis nem olyan, mint egy sima házi cica. Nagyonis könnyen elképzelhető, hogy valaki egy fajtatiszta, vagy annak tűnő kandúrral kölyköket kezd gyártani vele, volt hasonló példa nem egy.... Mit gondolsz, miért van az utóbbi időben állandóan (most is) mentett fajtatiszta sziámi macskamentőknél? És mit gondolsz, miért került ő is sintértelepre, mert olyan f@sza gazdáik voltak, nem??


[link]


Te döntesz, de ivarosan felelőtlenség bármilyen állatot csak úgy odaadni.

2010. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakom, Szigethalmon. Nem hinném hogy vki szaporítani akarná, mivel én ha nem tudnám hogy anyja perzsa apja sziámi, én azt hittem hogy egy utcasarki keverék :) De nagyon édes, imádom :)
2010. szept. 4. 11:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Na akkor kellene vkinek?
2010. szept. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!