Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két perzsa macskát ( 5 ill.7...

Két perzsa macskát ( 5 ill.7 hónapos ) hogyan szoktathatnánk össze? Mert mikor unokatesóm áthozza mindig, a nőstény fúj a kandúrra, majd 1-2 év múlva pároztatnánk őket.

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mikor hozot a lakotarsam haza egy kis cicát az én macskám is ezt csinálta, védte a teruletét. A kis cica mászot rá, játszani probált vele, de az enyém gonosz volt vele! Nem telt el pár nap és már egyutt aludtak és játszottak. Ha megoldhato lenne, szerintem egy pár napra legyen nalad vagy nala mind két macska, hogy ossze szokjanak. Mert ha csak néha néha látják egymást nem nagyon lesz belole barátság. De fontos, hogy mint két macskával ugyan annyi legyen foglalkozva ne legyenek féltékenyek egymásra. Meg ugyan azt az ételt kapják mert emiatt is veszekedés szokott lenni. Tesomnak van egy kis kutyája és ok mikor haza jottek egy két napra ment a hárboru a macskám és a kutyájuk kozott, de mikor egyszer itthon voltak tobb napig, akkor ossze barátkoztak és megszerették egymást. Most már ha tesomék haza jonnek nincs fujás morgás egymásra csak játék, megismerik egymást! Szoval hadjátok oket egyutt egy kicsit, hagy ismerjék meg egymást!!
2009. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbáld meg a környezet változtatást!!!Lehet hogy a nőstény úgy érzi,hogy ez a macska ki akarja túrni őt a helyéről!Próbáld meg kivinni a parkba,és a nőstényt is vidd át a kandúrhoz!És van rá esély hogy egy idő után már nem a "trónfosztójának" hanem a barátjának fogja kezelni.Ha nem sikerül csak szólj!
2011. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!