Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok macskának jó...

Ajánlanátok macskának jó mégis nem túl drága tápot?

Figyelt kérdés

Eddig a premiere márkával szemezek, ez jó? Vagy valami hasonló van?

Tasakos és száraz is kellene belőle, lehetőleg mindkettőt forgalmazzon a márka.



2021. nov. 7. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Premiere-ből csak a konzervet próbáltuk, de azzal nagyon elégedettek vagyunk. Nem esett neki akkora elánnal, mint a Shebának, VISZONT nem is habzsolta be egy perc alatt, hanem kb fél napig eszegette. És ami a legbámulatosabb, hogy utána konkrétan NEM VOLT ÉHES másnap délutánig! Ezt azért hangsúlyozom, mert egy iszonyat bélpoklos macskáról beszélünk, mindenre ráveti magát, volt, hogy hányásig falt.

Látszik, hogy sokkal több ebben a kajában a valóban hasznos tápanyag és kevesebb az ízfokozó. Én bátran ajánlom, a Sheba azóta csak időnkénti jutalomfalatként üzemel nálunk.

Szárazból a Smilláról hallottam nagyon jókat, tervezek is rendelni belőle hamarosan.

2021. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Premiere konzervet adtuk neki bevált
2021. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Az én macskáimnak a kedvence a coopos száraz táp. Meg tudnak őrülnibérte. Nedvesből pedig a wiscast szeretik.
2021. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Smilla is jo, anyukam azzal eteti a cicajat. Nekunk ami meg nagyon bevalt, az az applaws, de ez picit dragabb kategoria, de ha belefer, nagyon ajanlom. En a 7,5 kilos tapot szoktam venni, konkretan ez honapokig eleg, igy elosztva a havi etetese (napi 1 alutasakossal) kb 10 ezer. Igy mar nem is veszes.
2021. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Smilla,és Premiere jött be nálunk :D
2021. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk szárazból a Matisse vált be, konzervből a Smilla és a Feringa. Utóbbiakból lehet 800 grammos konzervet is kapni, ami jóval olcsóbb, mint a tasakos kiszerelés. Mivel négy macskánk van, egy konzerv simán elfogy naponta. De ha egy szem cicád van, a 200 grammos konzervjük is kifizethető kategória.
2021. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Smilla, van gabonamentes száraz és nedves konzerv is. Emellé kapnak jobb minőségűt napi egyszer.
2021. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Concept for life.


Összetevői + àr/érték arànya teljesen korrekt.


Zooplusról rendelhető.


Minél nagyobb kiszerelésben veszed, annàl olcsóbb.


Mi a 10kg-os kiszerelést szoktuk kérni ( több cicànk van) 10 kg 12000 Ft (1199Ft/kg).


Több vàltozata van, mi pl. a Kitten-t választjuk mindig.

2021. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
22%
Én previtalt szoktam venni, ár-érték arányban szerintem jó, és a cicám is szereti
2021. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2021. nov. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!