Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 35 eves vagyok, nagyon ráncos....

35 eves vagyok, nagyon ráncos... Nem nagyon hasznaltam semmit az arcomra még. Ajanlanatok nekem komplett arcapolasi- ranctalanito csomagot? Ami nem draga nagyon. Annyi féle van, elvesztem koztuk.

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 20:08
 1/1 anonim válasza:
Szia ODRY Cream.. én ezt használom nekem bevált csak nem tudom vane mellék hatása nekem nincs ráncom csak arcfiatalító ként és botox ként elismert termék ez a krém ezért kiprobáltam használom és 1nap után olyan az arcom mint a babáknak meg fiatalítot 28vagy igyis tizenévesnek néznek ez a krém meg most rátett egy lapáttam csodajó ez a krém. Annyira hatásos hogy annyira bevagyok parázva hogy tutira lessz mellékhatása hogy ma bekentem az arcom és gyorsan lemostam. Küldök viberen képet hogy mien volt az arcom és mien lett
2021. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!