Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja néha ezt a...

Miért csinálja néha ezt a macskám?

Figyelt kérdés

Nem gyakra, de elö szokott fordulni, hogy éjjel vagy hajnalban ébreszt a macskám, hogy ki szeretne menni. Ma is így volt, hajnal 4 körül. Mivel még aludni akartam, nem kapcsoltam fel a lámpát, csak kinyitottam neki a szobaajtot. Erre ő bizalmatlanul kiszagolt, majd gyorsan visszahátrált a szobába és elkezdett az ajtó előtt körbe körbe járni és szaglászni, mintha valamit érezne. Mivel ettől frászt kaptam, felkapcsoltam a lámpát és úgy nyitottam ajtót neki. Ismét kinézett, majd ijedten visszahúzódott.

Nos itt én egyedül lakok, látogatóm sincs nagyon, ha van, az is családtag, tehát idegen dolot, szagot nem érezhetett.

Szomszédok már ezer éve itt laknak, őket megszokhatta, de még szerintem rajtam kivül nem nagyon kelt fel más.

Hát nem tudom. Esténként alapbol fél kimenni a nagyszobába, előszobába. Ma elég furán viselkedik. Mit érzékelhet ilyenkor?


2021. nov. 8. 06:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, valami zajt hallott a szomszédból. Minek zárod be a szoba ajtót, ha egyedül élsz?
2021. nov. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Na most az van h hallgatott valami zajt ami "nem tetszett" neki. Vagy... ha hiszel az ezoterikus cuccokat, szellemvilagban stb, akkor sokan úgy hiszik h az állatok látnak, éreznek bizonyos dolgokat ami nem e világi...és hát a macskákról elég sok ilyen sztori van.
2021. nov. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ott járt egy másik állat?
2021. nov. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
JA bocsi, 3-as vagyok, nem a lakásból engedted ki. Akkor passz sajnos. Esetleg egér?
2021. nov. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azert egy állatorvosi vizsgalat nem árt csekkoltatni az érzékszerveit szem, ful, orr es idegrendszeri vizsgalat. Mennyi idos? Pláne hogy a sajat tengelye korul forgott.


Csak a biztonsag kedveert nézesd meg.


Valoszinuleg semmi baja de ez a reakcio lehet akkor is ha valamelyik érzékszerve kevésbé működik és ezért olyan bizonytalan mert megijed ettől.

2021. nov. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja a koordinacios kepessegeit is nézesd meg. A farkát, mert az az egyensulyi szerve.
2021. nov. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De amugy ha kijaros macska ejszaka egy masik állat is megijeszthette plane ha nem ugy mukodik valamelyik érzékszerve. Szerintem ez lesz a sanszosabb egy megfeleloen működő érzékszervekkel rendelkező macska nem ijedezik csak ugy.
2021. nov. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha egy zorall kancica odapisilt, akkor könnyen ijedezhet.

Vagy menyét, róka is járhatott arra.

De ezt az erzékszervi vizsgálatot is támogatom.

2021. nov. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Negyediken lakunk. Nincs más állat még a szomszédban sem.

Nem kijárós macska. A kisszobábol akart kimenni a másik szobába, csak valamiért megtorpant, láttam hogy fél. Nem mindig csinálja ezt.

Amikor szaglászott nem forgott a tengelye körül, hanem egy kisebb tetületet szaglászott körbe az ágy előtt. Ez azért is para, mert már ezt a szaglászst csinálta olyankor is, mikor valami rémálombol ébredtem, vagy én féltem. De ezt nem láthatta rajtam. Amugy este sokszor látom rajta, hogy fél az előszobába, nagyszobába átmenni, pedig ugyan azok a zajok meg minden mint nappal. Itt csendesek a szomszédok, más állat sincs, este meg siri csend van. Ha a lépcsőházban van járkálás attol nem fél, inkább kiváncsi és az ajtóhoz ül.

Történtek már para dolgok itt a lakásan. Most még ez a macska is rámhozza a frászt hogy mit láthat.

2021. nov. 8. 13:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmm akkor lehet valami harmadik típusu talalkozás, tedd fel a kérdésedet ezzel a kommenttel az ezotéria kategóriában!

Ha szerencséd van, és nincs sok troll (előszeretettel járnak ironizálni oda kisiskolás p*cs*k.), akkor tán adnak pár ötletet, vagy hasonló történetet vagy akár cáfolatot. Próbáld meg.

2021. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!