Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafű növesztés?

Macskafű növesztés?

Figyelt kérdés
Rendeltem macskafű magot tálcásat. De semmi információ nincs rajta hogy ezt hogy kéne növeszteni vagy bármi. Ne kövezetek meg de ilyet még soha nem csináltam. Valaki tudna nekem segíteni hogy mi a teendő vele?
2021. nov. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem nem érdemes bajlódni vele, mert csak megnyúlik így a téli időszakban. Legközelebb vegyél barkácsáruházban, virágosnál, az tuti él 😀

De ha már megvan - nem tudom mi az h tálcás, magok vannak egy tálcányi földben? Mert akkor öntözd meg, hogy nedves legyen a föld és tedd meleg helyre. Érdemes bezacskózni amíg ki nem bújnak az első növénykék, úgy nem szárad ki a föld.

2021. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is vettem. Csak vizet kell hozzá adnod és várni a csodát.

De az enyém bepenészedett és alig nőtt ki pár mag :D

Azóta biobúzát veszek, azt ültetem virágföldbe. A búzafű teli van vitaminnal és a macskák imádják.

2021. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ

[link]

Én a nyuszimnak vettem. De akkor majd látjuk mi lesz

2021. nov. 8. 21:01
 4/4 anonim válasza:
Én lakásban ültettem a cicámnak kb 15 cm magas tálcában. Addig amíg nem nőtt ki rendesen olyan 10 centisre, addig el volt zárva (mert szeret benne feküdni). Napfényt igényel. 4-5 naponta szoktam kicsit locsolni, csak hogy nedves legyen kicsit a föld, meg ilyenkor kiteszem egy napra az erkélyre, hogy süsse a nap és legyen egy kis ideje magához térni a cica után :)
2021. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!