Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Karácsonyra lehet kiscicákat...

Karácsonyra lehet kiscicákat ajándékozni? Most születtek a héten.

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 13:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%

#10, tökéletes megoldás.


Rá akartam vágni a kérdésre, hogy semmilyen esetben nem ajándékozunk, de ez. Ez a legjobb módja.

2021. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

11-es, hát nekem ez sem volna tökéletes megoldás.

Mert ha már ez a tervük és így adják elő, akkor ugye csak marad egy tüske, ha azt mondom: nem.

Pedig ha mondjuk 3 kutya közül választhatnék, akkor egyáltalán nem biztos, hogy az általuk választottra esne az én választásom is.

A házi kedvenc társ, erről nem kellene megfeledkezni.

2021. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%

#11

Köszi. :)

A történet folytatását elfelejtettem leírni: az ajándékozott nagyon örült, elfogadta a kutyát, jelenleg 7. éve elválaszthatatlanok. :)

2021. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%

#12

Akkor konkretizálom: apukámról van szó, tehát elég alaposan ismertük, hogy az előzőekben milyen kutyákat választott magának, és mivel addigra kb. napi szinten emlegette, hogy milyen kutyát szeretne pontosan, így be mertük vállalni. Azt hittem a leírtakból egyértelmű, hogy nem látatlanban szereztünk be egy tök random állatot.

Tüske nem maradt volna, hiszen pontosan azért választottuk ezt a módszert, hogy legyen lehetősége nemet mondani ha úgy érzi.

Nyilvánvaló, hogy társ a kiskedvenc.

2021. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%
Nekem ajándékozhatsz egy abesszin, vagy szomáli macskát akár ajándékba is. Minden más esetben, bárkinek random állatot ajándékozni, a kötsögség netovábbja.
2021. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%

14., ok, nektek apukáddal ez bejött.

De a kérdező esetében attól még koránt sem biztos, hogy működne a dolog.

Én is leírtam az én szempontom, nem, helyettem senki se válasszon. Volt már tenyésztőtől is kutyám, lett mellette menhelyi is - de mindig olyan, akivel egymást választottuk, elmentem, eltöltöttünk együtt egy kis időt, és kialakult, hogy kit viszek közülük haza.

Ettől az egymásra találástól fosztod meg azt, akinek ajándékozol egy állatot. Ehhez hiába tudod, milyen fajtát szeretnék - az még nem elég.

2021. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

#16


"De a kérdező esetében attól még koránt sem biztos, hogy működne a dolog."

Nyilván. Sehol nem is állítottam, hogy nála is biztosan működne. Csak leírtam, hogy mi hogy csináltuk.


"Ettől az egymásra találástól fosztod meg azt, akinek ajándékozol egy állatot. Ehhez hiába tudod, milyen fajtát szeretnék - az még nem elég."

Neked nem. Neki meg igen.


Nem értem, ettől még miért kell rám nyomkodni a pirosat, de ha neked ettől szebb a napod, akkor felőlem....

2021. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%
17, ha szerinted én egymagam így le tudnálak pontozni, akkor túl nagy erőt tulajdonítasz nekem.
2021. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%

#18

Egy db pirosat nyomott rám valaki, és egy db válaszoló kötött bele abba, amit írtam. Ez miért "túl nagy erő"? :D

2021. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%
1 db pirosnál nem esel 49%-ra...
2021. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!