Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Illik karácsonyra kést ajándék...

Illik karácsonyra kést ajándékozni?

Figyelt kérdés
Anyukámnak vennék egy jófajta kerámia kést, mert múltkor szóba került, hogy egyszer majd jó lenne ilyen. Nem ez lenne az egyetlen ajándék, a többi már megvan, ez csak még ráadásként jutott eszembe. Viszont nem tudom, hogy illik-e karácsonyra ilyet adni? Pedig biztosan örülne neki, főleg ha tőlem kapná, meg hasznos dolog is, de mégis, nem szeretnék jószándékú baklövést elkövetni...szerintetek?

2020. dec. 12. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze, csak kérj érte cserébe 5ft-ot. Babona.
2020. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ha ajándékba adod, elvágja a barátságot. Babona:)
2020. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld kéz :) ez érdekes egyébként, még nem hallottam róla :) anyutól kérjek 5 ft-ot érte? Kicsit vicces, de majd lehet hogy igy teszek :)
2020. dec. 12. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is tudom..Nem túl jó karácsonyi ajándék,főleg ha egy bárdot vagy ollót fog kapni még esetleg valami kísérőnek elmegy.Mit is mondtál miket fog még kapni?
2020. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es: kap még pedikűröshöz ajándékutalványt, kozmetikai csomagot meg apukámmal közösen kapnak egy könyvet. Nem hatalmas bárdra gondoltam egyébként, csak max. egy közepes méretű kerámiakésre.
2020. dec. 12. 17:54
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Nem valami jó ízléses fajta ajándék. Ilyet inkább magának vesz az ember. Szerintem inkább vegyél pluszban valamit, ami biztos szokott kelleni, mondjuk egy drága kávét. Csak elfogy és biztos kíváncsian fogják kóstolgatni. Kés nem jó ajándék.
2020. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 4Round válasza:
Azt mondják, hogy katasztrófát okozhat. Tehát egy ilyen ajándék nem túl megfelelő. Így a kést kapó személy félreértheti Önt. Azt hiszem, tudok valami jobbat adni.
2020. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül lefújtam én is, mert itt nálunk (kisvárosban) nem találtam megfelelőt, messzebbre meg már nincs kedvem érte menni. Úgyhogy ezt majd veszünk együtt valamikor :)
2020. dec. 14. 17:18
 9/9 A kérdező kommentje:
6-os: egyébként ez a kávé jó ötlet, ez eddig eszembe sem jutott, de lehet hogy azt még beszerzem! :) Köszi!
2020. dec. 14. 17:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!