Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy mentsek meg öt telephelye...

Hogy mentsek meg öt telephelyen lévõ gazdátlan cicát,ha nem tudok mától fogva bemenni,mert kizártak?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy telefonomban lévõ kód,amivel be tudtam menni etetni õket,de napokban kitöröltek a rendszerbõl,rosszindulatú árulkodók miatt,mert nem tetszett nekik,hogy estěnkěnt bejártunk etetni.Bent nem igazán törõdnek velük tovább.Szeretném kimenteni õket,vagy legalább hogy legyen aki törõdne velük.Gondoltam,kiposztolom hirdetěsbe macskamentõcsoportokba,de én már nem tudok bemenni,meg nem is szivesen látnak,vagy elõbb-utóbb elzavarnak,ha beenged valaki.Nem tudom,hogy oldjam meg.

2021. nov. 14. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el őket az őrtől!
2021. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 vantel ***** válasza:
100%
Kérd meg szüleid,hogy hozzák haza!
2021. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A telephelyet fenntartók nem szeretnék ha gondoskodnál az ott lévő cicàkról? Ebben mi a logika😯? Személyesen nem tudnàl segítséget kérni állatvédő csoporttól?
2021. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Örülj neki hogy nem jelentettek fel hogy bejárkálsz. Amúgy meg ha lett volna eszed első alkalommal kivitted volna őket onnan.

Szívjon csak szerencsétlen őr miattad. Lehet ki is rúgták ha már észrevették hogy illetéktelen ember bejárkált a műszakja alatt.

2021. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Jelezd egy komolyan vehető állatvédő szervezetnek a dolgot, hadd legyen híre a dolognak.
2021. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs hova vigyem.menhelyek tele vannak környekben,albérletbe nem hozhatom.hirdettem õket 3 hónapig gazdát keresni,senkinek nem kellettek.Amúgy már elhoztam volna õket onnan.
2021. nov. 14. 20:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Szòltam helybeli állatvédõknek,eddig nem válazzoltak.Majd akkor kir.irom orszågosba.
2021. nov. 14. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Megtörtént!


Előző melóhelyemen volt 2 macska, amiket az új kolléganő "megmentett".

Ja. Csak éppen azok voltak a helyi egérirtók, és már ott laktak vagy 7 éve.

2021. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
46%
vidd őket haza
2021. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kicsik, vidd öket haza vagy kérd meg az ört, hogy etesse öket, add oda neki a macskakaját meg egy csokit vagy bort a jóságáért. Ha nagyobbak akkor hagyd a fenébe, a macskák sokkal találékonyabbak mint az gondolnád, megélnek a jég hátán is.

Ne okozz felesleges bajt se magadnak, se az ott dolgozóknak.

2021. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!