Miért lett ilyen a cicám mióta pasim lett?
Össze jöttem egy pasival és mikor itt van nálam a pasim a cica nagyon rendetlenkedikp. Össze vissza rohangál fel ugrik az asztalra sosem csinált ilyet. Nappaliba elkezdte kaparni az kanapét.. Mi lett vele? Féltékeny lett?
Rég volt már barátom, 3 éve van velem a cica.




válasza:



válasza:Szerintem meg ezt bízza szakemberre. 🤣
Ha pedig már ivartalanított, ivartalaníttassa még egyszer!
(Gyanítom 3 éve lakásban már rég ivartalanított)




válasza:Meg akarja enni. Csak túl nagy neki, nem tudja hogy lásson hozzá.
Tipikus cicamica.




válasza:Átlag gyakoris értelmi szint. Meglátom a kutya vagy macska szót:
(katt) IVARTALANÍCCCCS!!!




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Szerintem féltékeny :) Nincs hozzászokva, hogy ott van valaki.
Barátkozzanak össze. Játsszon vele. Te is játssz a cicával. Legyen rá időd.
Kapcsolódó kérdések:
Szárazeledelből Acanát eszik, konzervet pedig Aldis sajátmárkásat szökött kapni (a magasabb hústartalmú, 200 g-osat). Próbáltam átszoktatni Animonda konzervre néhány hónappal ezelőtt, sajnos nem sikerült. Feladtam. Néhány hete pedig csak száraztápot hajlandó...
Azóta csinálja mióta hivogatja a kandurokat, mást nem vettem észre eszik játszik stb
a cica helyett kaptam egy teknőst,de ez nem felejti el a cicámat..ja és azóta reszketek...egész éjjel ott nyávogott a Wc-be mert oda leült és nem tudtuk felemelni,bepisilt és azt mondta az orvos hogy nem lehet meggyógyítani..és hallotam hogy egy nagyot síkitott és...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




