Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicam mar szinte betegesen...

A cicam mar szinte betegesen nyalogatna miert van ez?

Figyelt kérdés
Miota hozzam kerult, van egy ilyen szokasa es azt olvasom mindenhol hogy azert mert szeret meg hasonlok amiket el hiszek, de ha nem nyalogathat akkor csurog a nyala nagyon durvan es "szomoru lesz" vagy hat ugy nez ki es elmegy lefekszik aludni. Kerlek segitsetek, a nyal csurgas miatt elkell vinnem orvoshoz esetleg? Mivel suliba jarok igy ugye napkozbe nem igazan van idom veluk foglalkozni de azert este jatszunk stb. Mikor felveszem azonnal kezdi es neki mindegy hogy hol a labam vagy a kezem barhol kepes nyalogatni. 2en vannak mindketto kislany es ivartalanitott. Arra gondoltam h esetleg az anyai oszton vagy vmi h a gyermeket tisztogatni kell. De ez aztan lehet hogy hulyeseg:/ azert kerdeztem itt mert a neten nem igazan talalok a szeretet kifejezese mellett mas valaszokat. Es gondoltam hatha volt mar veletek is hasonlo
2021. nov. 20. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy jó ízű vagy
2021. nov. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kikérném egy szakember véleményét.
2021. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyáladzás miatt vinném állatorvoshoz.
2021. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Szerintem a nyálzás lehet az oka.
2021. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézesd meg állatorvossal. Valamilyen asvanyi anyag hiany is lehet vagy só hiány, de csak tipp.


Illetve a nyalfolyas egy kerdes be vannak oltva veszettseg ellen?


Igen vidd àllatorvoshoz mielobb mind a kettőt pláne ha nincsenek beoltva.

2021. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem anyai ösztön az nem ilyen.
2021. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nyáladzás aggasztó, ilyet nem csinál egy egészséges macska. Lehet, valami komoly hiánya van, pl só vagy vitamin. Mindenképp lássa orvos.
2021. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Alapbol nem nyaladzik soha, boldog kb 1 ev koruli cicus. Mind2 bevan oltva. csk akkor termelodik tobb nyala, ha latja hogy szabadon van a kezem es konnyen hozzaferhetne en pedig nem engedem neki
2021. nov. 20. 12:27
 9/10 A kérdező kommentje:
De elviszem dokihoz mindenkeppen. Kulon ivartalanitott cicusoknak valo tapot, es alutasakos kajakat adok nekik. Senkinek nem csinal ilyet a macskaja az enyemen kivul?
2021. nov. 20. 12:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki vitaminpasztát, vagy sóhiánya van vagy egyéb ásványi anyag! Ill. lehet, hogy gerjed a feromonjaidra!
2021. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!