Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan macskajáték, amivel...

Van olyan macskajáték, amivel önállóan is tud játszani?

Figyelt kérdés
A felnőtt benti macskám nagyon szeret játszani, nagyon igényli. Ha játszok vele a madártollas, madzagos játékkal azt imádja, akkor kicsit lenyugszik utána, de nem sokkal később ismét nyávogni kezd, hogy játsszak még vele. Ez kicsit fárasztó és időm sincs mindig, de nem szeretném őt elhanyagolni. Olyan játékot keresnék, amivel a cica egyedül is tud játszani. Van egy kis labdája, ami 1-2 percig leköti, de láthatóan nem élvezi annyira. Ötletek?

2021. dec. 17. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Elemes hal. Textilszerű anyag, ha bekapcsolod vergődik mint egy igazi.

Egyébként nem játék kell neki, hanem veled játék. Semmivel nem, vagy csak rövid ideig játszanak, ha az emberük nincs otthon.

2021. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémeknek a legegyszerűbb jött be: a csörgőlabda. Imádják, nem is hagyják vele a másikat játszani, úgyhogy duplán kellett nekik venni.
2021. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Azt a szerpentin alakú cuccot is érdemes kipróbálni, amiben labdák mennek körbe. A miénk egész nap cseszegette míg a kutya szét nem szedte :D
2021. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak magában is focizott. Ha a tiéd az ilyen madártollas madzagot szereti, akkor van olyan, amin egy rugóra van kötve egy rugalmas pálca ilyen tollas izével vagy olyan is, ami ugyanez de elektromotor mozgatja.
2021. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet vettem nekik (nem kizárt hogy Metionin is erről beszélt) [link]

Az egyik macskámat nem érdekli, a másik imádja.

És a kutyám is szokott vele játszani, de ő felhúzza magát rajta hogy nem tudja megszerezni a labdákat 😃

2021. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%

Én erről beszéltem, de hasonló elven működik:

[link]


és tényleg imádta a kutya is, sajnos annyira hogy szétszedte mert őt is idegesítette, hogy nem lehet kiszedni belőle a labdákat :D

2021. dec. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
" Semmivel nem, vagy csak rövid ideig játszanak, ha az emberük nincs otthon." a kutyák esetleg. a macskák többsége vígan megvan ember nélkül is ha játszani akar. Egész életemben macskáim voltak, ezt tapasztalta: a madzagra kötött galacsintól a falevélig bármi jó volt nekik ha mozgott.
2021. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os kommentben levőt az én macskám is imádja, ráadásul már egy éve megvan, de még mindig el kell venni tőle éjszakára, mert hajnalban elkezdi pofozni és órákig le sem áll vele :D (elég hangosan játszik).

Illetve ő konkrétan a DOBOZOKAT szereti. Tök mindegy, mekkora, persze ha jó nagy és bele tud ugrani, az az igazi. Egy dobozt már fél éve nyüstöl, beleugrál, nekifutásból bebújik a kihajló teteje alá stb.

2021. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csak az én macskám bolondul a dobozokért XD
2021. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hazavinni olykor-olykor cicadobozt :-) Ne legyen uncsi mindig ugyanaz. Magasfalú, alacsonyfalú, keskeny, széles, lukas, vastaganyagú, vékonyanyagú. Mint Gombóc Artúrnak a csokik :-DDD
2021. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!