Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor vegyek nyakörvet a...

Most akkor vegyek nyakörvet a cicámnak, vagy ne?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy könnyen felakadhatnak valahova, de jó, mert ha van rajta cimtartó, akkor felhivnak, ha esetleg elmászkálna. Olvastam olyat is, hogy legyen textil, egy kis gumis résszel, hogy ha lekk, ki tudja belőle huzni a fejét. Szerintetek? Kinti cica, bár néha bejár, most 6 hónapos.
2010. szept. 6. 19:54
 1/9 Norczy ***** válasza:
vehetsz neki nyakörvet, nyugodtan. a mienk is kijárós cica, van rajta nyakörv, csak havonta új! xD mert mindig lazábbra rakom pont azért hogy ha valahol elakad akkor ki tudja húzni a fejét és haza jöjjön! Bár most utoljára(ezt is elhagyta 2 napja :D) olyat vettem neki aminek a csatja nyilt szét erősebb húzás után. Pedig ez még fényvisszaverős is volt :(
2010. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
rendben, még azért jühetnek tapasztalatok
2010. szept. 6. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
árulnak már olyan bolhanyakörvet, ami körben mindkét szélén be van irdalva gyárilag pont azért, hogy felakadás esetén könnyen elszakadjon.
2010. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na igen, a nyakorv cicanal igencsak fogyoeszkoz...

Mostmar azon gondolkodok jobban jarnak valami fullbevaloval. :P

2010. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amennyit nyakörvre költötök, ahelyett csipeztessétek a cicát, azt biztos nem hagyja el.
2010. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

23:22 a nyakorv a chipeztetesen felul kell. (illetve hasznos)

Az atlag ember elobb tud olvasni, minthogy chip leolvaso legyen nala.

Es, akarmenyire is nem hangzik jol, a kukasok is elobb nezik meg a nyakorvon, hova szoljanak be, hogy Cirmit mar ne varjak haza, minthogy leolvasosgasanak minden elgazolt tetemet -_-!

2010. szept. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegnap 23:22 vagyok: de ha mindennap elhagyja a nyakörvet??????????? De mindegy is..............
2010. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Norczy ***** válasza:
a chip is jó dolog! Szó se róla, jó ha van benne! Csak sajnos kisfaluban a 60 éves MAnci néninek nem fog eszébe jutni, hogy leolvastassa a chipet a cicán amit talált, a 2 együtt hatásos, de a tapasztalatból mondom hogy a mai felfogásban a chip még nem mindenütt közdolog ezért a nyakörv is hasznos még ha nagyon fogyóeszköz is.
2010. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi, akkor lesz nyakörv és chip is.
2010. szept. 7. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!