Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak vettem egy nyakörve...

A cicámnak vettem egy nyakörvet és idegesíti és kaparja ha így folytatja nem fogja a nyakörv sokáig bírni mennyi idő után fog leszokni róla?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem pár nap után megszokja! Ha kinti cica, vigyázz, hogy a nyakörv elég szoros legyen ahhoz, hogy ne tudja leszedni magáról, de elég tág, hogyha beakadna valahol, ki tudjon bújni belőle!

Amúgy bolhanyakörv vagy csak esztétikai?:) Mert én bolhák ellen inkább Frontline-t vagy egyéb cseppet javasolnék, hatékonyabb és kényelmesebb neki, díszből pedig inkább nem adnék rá nyakörvet: mindig korlátozni fogja..

T.

2010. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tinker Bell ***** válasza:
33%

Alapvetően nem fogja magától megszokni! Hozzá kell szoktatnod, ami azt jelenti, hogy először naponta csak egy órát van rajta, aztán kettőt, és így tovább míg egész nap el nem viseli.

Nem várhatod el tőle, hogy megszokja rögtön!

2010. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem kinti cica
2010. nov. 18. 16:02
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem kinti, dísznek valóban ne add rá.Tudom, nagyon édesek azok a képek, ahol szép színes nyakörvvel üldögél a cica....Bosszantásnak fogja fel és lehet úgy "torolja" meg, hogy elkezd össze-vissza WC-zni a lakásban. Jobb a békesség!
2010. nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Én is adtam nyakörvet a macskánkra, 3x szedte le magáról mire végül feladta és elismerte a győzelmemet. :D

Bár rühellem a macskákat és ők is engem, de azért nem akartam, hogy a nyamvadt bolháit hordozza ide-oda (kinti-benti macska).

De elég érdekes mert a bundája olyan gyönyörű fényes és tiszta, hogy ilyet még nem láttam, olyan mint a selyem, puha :D És egyáltalán nem bolhás úgyhogy megtette a hatását a nyakörv :D

2010. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó de azért vettem rá mert benti cica de néha van kint is és már egyszer volt, hogy majdnem elvitték még jó, hogy észrevettem és szóltam nekik, hogy az én macskám!
2010. nov. 19. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem épeszű sejti hogy a cicának van gazdája, ha egy kertes ház kerítése előtt sétál.. Ha nem vagy kint, szerintem nyakörvvel együtt is elvitték volna!:S

Ha már picit nagyobb a cica, akkor már nem fognak próbálkozni vele szerintem..

2010. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
remélem! Ez a két csaj aki majdnem elvitte a cicám azok nagyon hülyék lopják a macskákat! Egyszer becsengettek hozzánk egy macskával, hogy nem-e kell nekünk még kicsi volt mi meg befogadtuk aztán jött egy néni és mondta, hogy az ő macskája! Nem értem mi jó ebbe nekik!
2010. nov. 21. 15:20
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak túlzottan jó szándékú a két leányzó. A nyakörv meg tényleg veszélyes dolog, KIZÁRÓLAG önkioldó zárasat vegyél. A gumis se jó, mivel a cica át tudja rajta dugni a mellső lábát, és akkor aztán annyira szorul, hogyszéthasítja a cica bőrét, ha nem szedik le róla időben (láttam már ilyet, elkóborolt cica volt...)

A sima nyakörv bármibe beleakadhat és a cica fellógatja magát, sőt, még az alsó állkapcsát is belebűvészkedheti a nyakörv alá. Úgyhogy nem valami biztonságos...

2010. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!