Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány kg-tól ivartalanítják a...

Hány kg-tól ivartalanítják a macskákat Magyarországon?

Figyelt kérdés
1600 gr-os a cica, már szeretném elvinni. Cikkekben olvastam, hogy már 12 hetes kortól lehet, de ezt meg is csinálják itthon? Persze felhívok majd több állatorvost, csak kíváncsi vagyok, nálatok hogy megy ez?
2021. dec. 28. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Meg. Az én kandúrkámat ivartalanították közel 4 hónaposan. A dokinak megmutattam a sérüléseket, véralafutasokat a karomom, másnap reggelre előjegyzett.
2021. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a doki 8 hónaposan ivartalanított. Azt mondta várjuk meg hogy kifejlődjenek az ivarszervei nehogy később húgycsőszűkület vagy egyéb problémák legyenek vagy akár pl. altatásnál. Nekem amúgy sem lett volna szívem kb. egy pici kölyköt ivartalanítani. De elvileg megcsinálják 3 hónaposan is.
2021. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első tüzelés után vittem a cicát,olyan 6-8 hónapos lehetett.Volt benne vagy 2-3 kiló.Pici nőstény,most se több a súlya.
2021. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 hónaposan vittük a cicát, kb 2 kiló volt, de azt mondta a doki, hogy 2 kg alatt nem is csinálja meg az altatás miatt.
2021. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!