Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cica sem eszi meg a kaját...

Más cica sem eszi meg a kaját melegítés után?

Figyelt kérdés

Későn vettem ki a hűtőből, de nem akartam neki olyan hidegen adni, ezért betettem a mikróba.

Én nem érzékeltem rajta ezután semmilyen negatív változást, de a macska nem volt hajlandó megenni.


Direkt ellenőriztem és nem volt forró.


Csak beleszagolt 1x majd elszaladt, utána pedig úgy kerülte mintha radioaktív lenne.

Mikor már újra kihűlt, akkor sem kellett neki.


Ti jártatok már így? Mi ennek az oka?

Lágy pépes volt, tehát még az állaga sem változott meg, és nekem az illata is ugyanolyan volt..


ápr. 28. 23:48
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és ez ugyanaz a kaja amit amúgy kap és szeret.

És múltkor másik márkával is jártam ugyanígy, hogy mikro után nem ette meg, csak akkor még nem állt össze bennem a kép, hogy az az oka.

ápr. 28. 23:49
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

"és nekem az illata is ugyanolyan volt"


Neked lehet de a macskának sokkal jobb a szaglása mint egy embernek...

ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem cukorból van a macska hogy hűtő után ne adhatnád neki rögtön a kaját. Majd ha nem akar enni még belőle mert túl hideg akkor majd megeszi később. Egyszerűen sokan fel nem fogják hogy az állatok nem emberek és semmi szükségük olyan dolgokra amik az embereknek szükségesek. Az a felmelegitett macskakaja meg inkább a melegitestol meg is romlott amit a macska már a szagabol megérzett. Te se eszed meg a romlott kaját ha érzed hogy büdös stb.
ápr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3as azért ne mondd már hogy megromlik a mikrozástól..

5 fokos hidegen nyilván nem adom neki oda, főleg hogy gyulladt beteg a szája/ínye..

ápr. 29. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan a macskakaját melegíted a konzervet meg alutasakost? Még ha valami házi maradékot melegítenél megérteném bár azt is teljesen felesleges, az enyém simán megeszi a rántotthúst hidegen. Egyébként is össze vissza fogja égetni a nyelvét az a meleg cucc, lehet már korábban is járt úgy ezért nem merte megenni.
ápr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen melegítettem kb 3 mp ig a mikróban pástétomot, mert egy kanállal kapott desszertnek szőroldóval. Sose volt vele problémája.
ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Enyémek se szeretik úgy. Viszont úgy se, ha csak simán kiveszem időben. Sőt, 2 órával felbontás után se. Csakis frissen bontva. Többi megy a kutyának.
ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


#7 az durva, szerencsére ha időben kiveszem a hűtőből úgy megeszi.

Ez tasakos kaja, ilyen lágy pépes jellegű.


#6 lehet akkor kaja vagy macskafüggő a dolog :)


#5 sose adtam neki forrót, épp csak langyosat

Úgy láttam mintha a szaga zavarta volna

ápr. 29. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugyan nem tudom, hogy a macskáim megennék-e, mert megesznek egy alutasakosat egyszerre, de én rühellem a mikrózott húsokat, főleg a csirkét. Igen, megérzem az ízén meg a szagán is és rosszul vagyok tőle. Még hidegen is előbb megeszek szinte bármit vagy ha tudom, a tűzhelyen, sütőben melegítem meg.
máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Erre nem is gondoltam.

Lehet hogy akkor ezért nem eszem meg én sem szívesen a másnapos főztömet, mert nem ízlik annyira. De még sosem gondoltam arra, hogy ezt a mikrozas okozhatja.

máj. 4. 13:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!