Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az után érdeklődöm, létezik...

Az után érdeklődöm, létezik olyan macskakaja, amiben vitaminok megvannak, viszont nem hízik tőle a macska. Tavasszal befogadtam egy csont bőr macskát. Fürdés, doki, vizsgálat, minden rendben, de folyamatosan enne. Mára már lassan gurul?

Figyelt kérdés
Valami olyan kaja kellene, amitől érzi, hogy tele a poci, de nem rakódik fel rá, mint fölös súly.
2021. dec. 28. 16:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csak nedves tápot adsz neki vagy szárazat is? Ha csak nedveset, az tényleg túl sok. Próbáld szárazra szokatni, naponta csak 1 tasak nedvest kapjon.
2021. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
9/11 Nem is tudom, mindig voltak macskák, kutyák. Idáig, soha nem kellett kiszámolni. A házban lévő macskánál, kutyáknál,ott van előttük a kaja és nincsenek elhízva, nem zabálják magukat túl. Vagy is megvan szokva, ha kérnek adok nekik. Talán mert éhezett, azért alakult ki nála, hogy enni ameddig csak bír, ha van mit. Kénytelen leszek beosztani neki.
2021. dec. 29. 07:36
 13/18 anonim ***** válasza:

10

Nem velem vitatkoztál, de nehogy már ilyen hülye tanácsokkal lásd el szegény kérdezőt... Ahogy neked is van egyéni véleményed úgy nekünk is.

Kérdező egyszerűen kisebb adagokat adjál, összességében kevesebbet.

2022. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A cicák, akik valamikor éheztek, mind ilyenek. Az enyém is ilyen volt az első évben, de aztán észbe kaptam, mert nagyon meghízott, és csak naponta 2x kap enni azóta. Szépen, fokozatosan fogyasztottam, nem is hízott vissza azóta. Évek óta normális, egészséges a termete.Viszont a lelki terror azóta is folyamatos, folyton kunyerál. Nem szabad ilyenkor engedni, mert egy cicának nagyon árt a hízás.
2022. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14/14 Igen, valószínű az előző éhezés lehet az oka. Több évtizede vannak állataim. Mindig ott van előttük a száraz táp és nem eszik túl magukat, nem híznak. Azért már alakul, amit reggel kap, általában délutánra fogy el.
2022. febr. 9. 11:49
 16/18 anonim ***** válasza:
Adj neki nyers marhahúst, az rendesen eltömíti. Csak marhát szabad nekik adni nyersen, disznóhúst még főzve sem. A csirke is necces. Az enyém marha fehérpecsenyét kap nyersen, nagyon szereti.Magas hústartalmú tápok is jók. A sima bolti szaroktól híznak sajnos, és idővel meg is betegíti őket.
2022. febr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
tegnap 23:50 A halról tudsz valamit mondani, mert az nagyon sok van. Kutyáknak, macskáknak szoktam adni, de úgymond nasinak.
2022. febr. 10. 16:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Enyémek is kapnak, de nem minden nap. Kizárólag filét. Szálkás halat soha életükben nem ettek, félek, gondot okozna.Gyönygöző vízben főzöm meg nekik, nem túl sokáig. Szeretik.
2022. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!