Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicák jovohonapban...

A kiscicák jovohonapban fogják ivartalanitani 6 hónapos lesz akkor.Mennyire gyakori hogy ivartalanítás után esetleg nem.kell fel,vagy belehal? Nagyon féltem.

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódtam, mikor az enyémet ivartalanították. De az orvosoknak ez rutinműtét. Nagyon minimális a ráta, hogy belehaljon. :)
2021. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha hím akkor nincs mitől félned egyáltalán, én azt hallottam, hogy a nősténynél kicsivel nagyobb az esély de ahogy írták ez rutinműtét és nagyon kicsi esély van rá hogy belehaljon. Nekem is ivartalanították nőstény és hím cicámat is, mindkettő jól van azóta is. :)
2021. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én még sosem hallottam olyanról,akinek belehalt a cicusa,vagy kutyusa, szerintem ha megfelelő orvost választasz akkor szinte esélytelen. 4 cicámat, 2 kutyámat ivartalanították,semmi bajuk sem volt szerencsére. Csak annyi hogy altatás után kicsit kábultak és vigyázni kell rájuk.
2021. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Minimális. Legrosszabb esetben is csak sokkot szoktak kapni, ha túl sok stressz éri így őket, de az kezelhető.
2021. dec. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!