Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dudor a macska hasán, mi...

Dudor a macska hasán, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ma észleltem először, hogy a 2 éves kandúr macskám pocakján van egy kisebb dudor, minden nap simogatom a pocakját, így tudom, hogy eddig ez nem volt ott. A dudor szabadszemmel nem látható, legfőképp azért mert a szőr nem hullott ki a dudoron, kézzel viszont kitapintható egy valamennyire puha dudor. Megnyomogattam enyhén, hogy fáj-e neki, mert ha igen akkor állatorvos, de nem fájt, neki, ugyanúgy érzi mint a bőrét, nem érzékeny. Mi lehet ez?

2022. jan. 3. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
ciszta, szedesd ki
2022. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, gondoltam hagyok még egy választ, hogy mindenki tudja, vártunk még egy kicsit, a kérdés után 2-3 nappal eltűnt a dudor a cica hasáról, most már hűlt helyét sem lehet kitapintani, ha maradt volna, akkor elvittük volna állatorvoshoz, de szerencsére megoldódott. Köszönöm a válaszokat :)
2022. jan. 19. 07:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!