Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dudor a macska hasán, mi...

Dudor a macska hasán, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ma észleltem először, hogy a 2 éves kandúr macskám pocakján van egy kisebb dudor, minden nap simogatom a pocakját, így tudom, hogy eddig ez nem volt ott. A dudor szabadszemmel nem látható, legfőképp azért mert a szőr nem hullott ki a dudoron, kézzel viszont kitapintható egy valamennyire puha dudor. Megnyomogattam enyhén, hogy fáj-e neki, mert ha igen akkor állatorvos, de nem fájt, neki, ugyanúgy érzi mint a bőrét, nem érzékeny. Mi lehet ez?

2022. jan. 3. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Kövér esetleg? Anno kaptam egy cicát egy ismerőstől, szegénykém +7kg volt és a hátsó lábainál volt két dudor. Ilyen csomó szerű volt úgyhogy vittem is az orvoshoz, aki annyit mondott, hogy minden rendben van azok csak zsírcsomók, mert krva kövér :D azóta lefogyott és azok is eltűntek
2022. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha esetleg van seb ott, akkor lehet tályog. De lehet hasi sérv, daganat, vagy egy bevérzés, zsírmorigy, stb.
2022. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez kicsit megnyugtatott, ugyanis az én cicám jelenleg 6kg... Kicsit akkor fogyókúra neki aztán reménykedek, hogy eltűnik neki. Köszönöm a választ :)
2022. jan. 3. 23:27
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Nincs seb, mint említettem szabad szemmel nem látható, pedig próbáltam minél jobban megnézni a bőrét ahol a dudor van, de nincs eltérés, ugyanolyan a bőre a dudoron, mint a hasa bármely másik tájékán
2022. jan. 3. 23:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod vidd el egy vizsgálatra. Inkább -2000ft mínusz, mint hónapos gyászmaraton
2022. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
😃 a KÖLDÖKE az
2022. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt macskának nincs kitapintható köldöke.
2022. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel dagi a cica kezdődő köldöksérv. Így gondoltam.
2022. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz vidd, ne a gyakorin diagnosztizáltasd. A más macskája nem a tiéd.
2022. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sérv, valószínűleg, de biztosat csak a doki tud mondani. Ne nagyon nyomogasd, inkább vidd el az orvoshoz.
2022. jan. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!