Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a Royal Cannin rossz...

Ha a Royal Cannin rossz minőségű táp miért ajánlotta ennyire az állatorvos?

Figyelt kérdés
Most lett ivartalanítva a cicánk és a doki kiemelte, hogy most már csak steril tápot egyen. Érdeklődtem, hogy melyiket ajánlja és azt mondta ő a royal cannint mondaná leginkább. Más helyeken viszont azt olvasom, hogy egy túlárazott sz*r. Akkor egy doki, akinek az állatok egészsége a legfontosabb miért ajánlja?
2022. jan. 15. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Hallotta a buszon... en is sokmindent hallok az utcan munkahelyen, megsem hiszek el mindent. Nyilvan vannak diploma nelkuliek, azaz fiatal gyakornokok, hiszen valahol le kell tolteni a gyakorlatot, tapasztalatot kell szerezni, de őt meg felugyeli egy mar vegzett orvos, ha nagy baj van, nem egymaga fogja megmuteni az allatot, az oltasokat meg en is be tudnam adni diploma nelkul.
2022. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent tenyleg fontos a steril tap? Ivartalan nosteny cicank van, 9 eve lett ivartalanitva, sima tapot kap, nem hizott, nem lett hugyuti problemaja, semmi.

Mondjuk lehet, hogy az ivas a titka, itatokutat hasznalunk, szereti.

2022. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiknek megnéztem az összetevőit:


Rizs, hidrolizált szójafehérje-izolátum, állati zsírok, hidrolizált szárnyasmáj, répaszelet, ásványok, szójaolaj, halolaj, frukto-oligo-szacharidok, borágóolaj, körömvirág-kivonat (lutein-forrás).

Fehérjeforrások: hidrolizált szójafehérje-izolátum, hidrolizált szárnyasmáj.

Szénhidrátforrás: rizs.



Összehasonlításként, amit az én kutyám kap:


Friss hal (40%), szárított csirke (20%), sütőtök (10%), csirkezsír (tokoferol keverékkel tartósítva), zab, hajdina (4%), alma, cékla (2%), lazac olaj, sörélesztő, lenmag, csirkemáj, kollagén, algák, feketeribizli, mángold (0,2%), petrezselyem (0,05%), rozmaring, kakukkfű, körömvirág, gyermekláncfű, probiotikumok (Enterococcus faecium 1x109 CFU), glükózamin 1700 mg/kg, kondroitin-szulfát 1,300 mg/kg, frukto-oligoszacharidok 220 mg/kg, béta-glükán 200 mg/kg, mannán-oligoszacharidok 180 mg/kg, jukka 150 mg/kg, zöldkagyló100 mg/kg.


Szerintem szemmel látható a különbség. Nagyon fontos, hogy rendes hús (ne húsliszt legyen az első helyen, végképp ne gabona). Ezért már bukó a RC + a második ráadásul egy olcsóbb táp.

2022. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a kutyatapokhoz értek jobban, azért írtam azt, megnéztem és a cicaknal is ez a helyzet. :(
2022. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!