Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Viszonylag nyugodt, gazdacentr...

Viszonylag nyugodt, gazdacentrikus, bújós, nem hosszúszőrű macskafajtát keresek. Brit rövidszőrű, illetve a szingapura nagyon tetszik, ők jók lehetnek?

Figyelt kérdés

#Brit rövid szőrű macska #Szingapúra
2022. jan. 16. 09:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg sziámi?
2022. jan. 16. 09:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A brit rövidszörű nem bújos macska. Nekem van egy brit meg egy szfinx. A szfinx iszonyatosan bújos, gazdacentrikus de leginkább nem nyugodt.


A brit meg nyugodt és kb ennyi.:D Ő elvan magával. Néha persze odajön simiztetni magát, ha hallja, hogy nyilik a kapu akkor az ajtó elött vár stb. Persze hagyja magát ha most épp elakarod kapni dögönyöztetni.


Nekem legalább is ez a tapasztalatom.

2022. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van Britem, de tényleg nem bújós.

Reggel odajön mikor kávézunk, illetve ha éhes és délután játszik 20 percet, de ennyi. Máskor nem hízeleg.

Fent van a kaparófán, kanapén és alszik.

2022. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1/6 perzsa 5/6 európai rövidszórű macskám van és nagyon bújós.

(Igen tényleg ilyen keverék bizonyítottan és még a családfája is meg van még mi elött valaki kialadna)

2022. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Brit cica nem bújós.

Bújós nagyon a birman cicám, de ő hosszúszőrű.

Nyugodt és nagyon gazdacentrikus a chartreux cicám, de ő sem mindig bújós.

2022. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A brit cicának a nagy testmérete miatt kellemetlen, ha felveszed, ezért mindig kapálózik, hogy tedd le minél előbb, meg csak nagyon ritkán ül az öledbe. Ettől függetlenül a legjobb fajta. Okos, ragaszkodó, nyugodt, előzékeny, kedves cicák.
2022. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# Nekem már régóta nagyon tetszik ez a fajta, most a leírásoddal megerősítettél benne, hogy ha lesz valaha fajtatiszta cicám, akkor brit legyen. Köszi! :)
2022. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is Britem van, olyan mint egy lakótárs. Akkor jön hozzám hízelegni amikor ő akar. Ez ritka. Persze meg lehet simogatni, de hosszabb ideig nem bírja elviselni a dögönyözèst inkább elvonul a kaparóra aludni.:)
2022. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!