Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hónapos mentett cica etetése?

10 hónapos mentett cica etetése?

Figyelt kérdés
Örökbefogadtunk egy 10 hónapos cicát, akit pár hónapja mentettek az utcáról. Vettünk neki prémium tápot, viszont most azt olvastam, hogy 1 éves korig junior tápot kellene kapnia egy cicának. Na de ez a szegény cica az utcán nyilván nem a legjobb dolgokat ette. Most van még értelme 2 hónapig kiscica táppal etetni, vagy jó neki a felnőtt prémium táp ugyanúgy?

2022. jan. 17. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Tökéletes lesz ez is, ezen ne parázz :)
2022. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha elfogadta és megeszi, nincs tőle hasmenése akkor 10 hónaposan már jó neki a felnőtt táp.
2022. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

nekünk volt olyan kiscica, aminek elkső kajája paradicsomfőzelék volt... (nem is neki volt kirakva, de rástartolt :))

nem annyira válogatósak ők, csak az ipar szeret minél több pénzt beszedni. A felnőtt táp tökéletes 10 hónaposnak

2022. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem muszáj. Jobb neki a junior, de ez sem fog semmiféle bajt vagy hátrányt okozni, ha bírja már.
2022. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Ha bent tartod jó,de a húsos,zsíros maratékot is megeszik.


Ha kinti cica,valószinű már tud magának élelmet szerezni.1 éves macsa szükséglete nagy részét maga eltudja látni,ha a körülmények mekfelelők.Ha magának talál ételt szívosabb is lessz a hideg és a bekségek ellen.Persze csak akkor fog erre rászokni ha nem tesszük elé a tápot,hanem hagyjuk próbálkozni.


Remélem tudtam segíteni.

2022. jan. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam:)
2022. jan. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!