Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 honapos Francia Bulldogom...

10 honapos Francia Bulldogom sehogy sem akar megtanulni setalni?

Figyelt kérdés

10 honapos mar, 4 honapos koraban hoztam el, 4 honapos koraig keveset volt vele torodve igy a neveles nagy resze ram maradt. o a elso kutyam, nagyon okos, ul fekszik marad pacsi es minden alapszot tud mar, de csak az ajton belul, mikor kierunk az ajton kivul mar a nevere sem hallgat.

Porazon csak huz es semmire sem hallgat semmi sem erdekli, setalni nem tud csak futni.

Hammal setaltattam eddig aztan probaltam a nyakorvet hatha visszafogja magat, de annyira huz, hogy megtudna fulladni, volt mikor mar hanyt is igy 2 proba utan visszatertunk a hamra.

probaltam mar azt a technikat, hogy ha huz akkor megfordulunk es elindulunk mas iranyba vagy megallunk egy helyben, ha en megallok o is megall de ha mar lepek egyet ujra elkezd teljes erobol futni az adott iranyba. remalom a kutya setaltatas, ilyenkor a jutalomfalat sem erdekli, hogy eltereljem a figyelmet barmi sajat tapasztalatot szivesen vennek mert ez szenvedes sajnos.



2017. aug. 28. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megkeresni egy kutyaoktatót, aki személyesen foglalkozik veletek, nagy valószínűséggel jobban fel tudja tárni, hogy mi a gond, és meg tudja mondani, mit kell tenned, vagy más megoldást javasol. Mindenképp egy jó kutyaoktatót keress.
2017. aug. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fordulgatós módszer nyakörvvel pedig kell,hogy működjön.

Nekünk is nagyon húzott a kutyánk. Igaz fél óráig a ház előtt topogtunk és cseppet sem néztek hülyének :D de működött,szóval nem vagy kitartó az a baj. A kutya pedig tudja,hogy idővel te feladod. Azért próbálkozik!

Amint húz rögtön meg kell fordulni, ha megint húz megint megfordulni.


Szerintem a technikáddal és a kitartásoddal van a gond. Szóval én is inkább egy kutyakiképzőt javaslok,mert ha egyedül 6 hónap alatt nem sikerült megtanítani,hogy ne húzzon nem látok sok esélyt,hogy egyedül jutsz bármire is.

2017. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!