Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vesebeteg cicának Fressnapfban...

Vesebeteg cicának Fressnapfban kapható Pet Balance Medica táp?

Figyelt kérdés
A cica nagyon válogatós mióta beteg lett, nem eszik szárazat, így alutasakos gyógytápon él, ami horror drága. 400 Ft egy zacsi, napi kettőt kéne ennie. Ez a fresnnapfos csak 210. De vajon valóban állatorvosi gyógytápnak minősül?

2022. jan. 22. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem rag, akkor eleg hamar tonkre fognak menni a fogai. En eroltetnem a tapot is.

Egyebkent hol kerul 210-be? A fressnapf oldalan 350.

Osszetevok alapjan jonak nez ki, de hogy birja-e a macska, az kerdes.

2022. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Múltkor annyi volt Újbudán. A 200 grammos konzerves kiszerelés pedig 450. Folyton kint van a száraztáp,de nem eszi. Erőltetni nem lehet, hát macska... Ha meg csak azt hagyom elől, akkor éhezik, nem eszi meg. Most épp rossz napjai vannak, most alutasakost is alig eszik. :(
2022. jan. 22. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Es ha a szarazat egy kicsi alussal osszekevered, ugy sem? Vagy esetleg egy pici huslevesbe beaztatod? Vannak meg erre trukkok.

Persze, nem is ugy ertettem az eroltetest, hogy dugd le a torkan, hanem ugy, hogy legyen elotte mindig, esetleg probalkozz azzal, hogy belekeversz valamit, stb.

2022. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh, hidd el hogy minden trükköt kipróbáltam, de semmi. :/
2022. jan. 23. 10:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma adtam neki egy kis csirkecsontot, azt elrágta.
2022. jan. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!