Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ezzel a cicával?...

Mit csináljak ezzel a cicával? Mi lehet ez e dudor?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk. Van egy cicánk. (testvéremé igazából, de ő ritkán jár haza)

Egyszer csak felbukkant egy valószínűleg kóbor kiscica, sebes volt a feje is akkor valószinüleg kidobták. Apa beszelidítette hozzánk.

Észrevettem a múlthéten hogy a cica egyik hátsó tappancsán egy nagy piros dudor van és azon megy, a járásán nem is igazán látni. De nagyon csúnya (szerintem)

Nem találkoztam még ilyennel. És megmondom őszintén mivel nem tudom mi az nem szívesen hozom be a lakásba így. A másik cicát viszont igen, emiatt meg aztán kellemetlenül érzem magam.



2022. jan. 24. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis mi itt a kérdés, már megbocsáss? Ha nem viszed orvoshoz nem fog megoldódni a probléma. Ha nincs jogsid menj busszal, én is abban vittem a mentett cicát egy sporttáskában, ez nem kifogás. Abban nincs semmi szégyellni való ha nincs rá anyagi kereted, de akkor meg minek szoktattad oda? Nem muszáj, el lehetett volna zavarni ha nem kell még egy macska. Az állattartás nem csak abból áll hogy elébxszol egy tányér kaját. Eleve orvoshoz kellett volna vinned mielőtt összeereszted a másikkal mert ha fives vagy leukózisos nem szabad összeereszteni egészséges cicával. Ha valamelyikre pozitív már a másik is az lett. Nem ártott volna rákeresni hogy mit csinálj egy kóbor macskával mielőtt beengeded.
2022. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
"Akkor? Miért kéne anyadnak-apádnak bele adni pénzt valamibe ami első sorban a te érdeked,és első sorban téged izgat" Hm, miért is? talán azért, mert a kérdező kiskorú, és valószínűleg nincs jövedelme? Hogy lehet ekkora baromságokat ilyen nagy pofával írkálni? Mit jössz ide okoskodni ilyen agyiszinttel?
2022. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha nincs saját jövedelme,vagy nem elég az állattartásra akkor ne csaljon és szoktasson a házhoz állatokat,mert nem neki kell eltartania,ha az az állat úgy is dönt,hogy marad a családdal.

Nincs olyan,hogy szerzek magamnak egy macskát anya,te meg fizetsz.Ezt hajtogatja mindenki és nem véletlenül: ha a család állatot akar akkor abba mindenkinek bele kell egyeznie,mindenkinek egyet kell értenie vele,mert akkor az egész család felelőssége.

Ha valaki magának akar és szerez is állatot akkor az a saját felelőssége akkor is,ha 100-an laknak egy lakásban.


Szóval,okos tojás,hogy tudtál ekkora baromságot ilyen nagypofaval "írkálni"?


Az tart állatot aki el tudja tartani,vagy akinek a szülei megbeszélés után egyértelműen rábólintottak,hogy igen kislányom nyugodtan szoktasd ide az állatot,fizetjük az ellátását.Ez a normális,nem?

2022. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%

13, ha ennyire nem megy az értő olvasás, akkor segítek: "Apa beszelidítette hozzánk."

Tehát a kérdező apja szoktatta oda, most meg nem képes elvinni orvoshoz.

2022. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!