Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj, ha véletlenül rúgok a...

Az baj, ha véletlenül rúgok a macskába?

Figyelt kérdés
Sietek és a lábam alá ugrik és nem tudok reagálni időben aztán meg is van a katasztrófa. Emiatt volt, hogy apám felesett, mert a macska kamikazét játszott.

2022. jan. 27. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Most kiírtad újra másképp? A macskarugdosás a fétised,vagy mi?
2022. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Megesik az ilyen sajnos. Amíg nem szándékos ne legyen lelkiismeret furdalásod (hiába mondom tudom, hogy lesz. Én is ilyen vagyok). Ha az én lábam körül van igyekszek nem rohanni és nagyokat lépni, nehogy ez legyen belőle és nagy baj legyen belőle.
2022. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat hogy kárt, vagy fájdalmat okozol neki, de ha egyszer véletlen van akkor nem tudtok mit csinálni. Szerintem megtanulja egy idő után hogy jobban vigyázzon magára, de ti is figyeljetek jobban.
2022. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
43%
Tudja a macska hogy véletlen volt :3 Okosak
2022. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Na, végre, sikerült korrekt módon megfogalmazni (törölték is az előzőt). :-)

Ilyen eset bárkivel előfordul, nekem nem macskám, hanem kutyám van, kistestű, és ő is tud láb alatt lenni, aztán mikor véletlenül rálépek a pici lábára, felvisít. Én igyekszem jobban odafigyelni, hogy hova lépek, csúnya baleset is lehet egy ilyenből, én is megsérülhetek, az állat is.

2022. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Az milyen, amikor apád felesik? Hova fel?

Nyilván olyan szempontból baj egyébként, hogy fájdalmat okozol a cicának, meg mondjuk meg is ijedtek mindketten. De ha tényleg nem volt szándékos, akkor az állatvédelemnek nincs ehhez köze.

2022. jan. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
6os: videkiek mondjak igy. Meg sokminden mast is xd
2022. jan. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
A vidékiek kiengedik a macskát az udvarra
2022. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Láttam én is az előző kérdést, de én nem az a kérdező vagyok. Csak kíváncsi voltam, hogy erre mi lesz a reakció, sajnos az előző kérdésnél nem sikerült kommentelnem, mert törölték, meg végig se olvastam a kommenteket.


Szerintem megesik, hogy az állatba odasikerül rúgni, mert kis butus, és lehet ennyi belefér véletlenül, hogy az állat is megtanulja ne fusson vaktában a lábunk alá, mert veszélyes mindenkinek. De erre sem az a megoldás, hogy direkt rúgunk. :) Én gyerekként megfogtam a vasalót, aztán megégette a kezemet, tanulságos volt. xd

2022. jan. 27. 11:50
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen vidéki vagyok, felesik = elesik.
2022. jan. 27. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!