Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tettem rosszat azzal,...

Basztet852 kérdése:

Nem tettem rosszat azzal, hogy a macskámnak fésülés közben véletlenül fésűvel kitéptem az anyajegyét és vérzett?

Figyelt kérdés
A cicáimat szoktam fésülni. Tegnap valami ragadós volt az egyik cicám szőrén. Fésülés közben oda is kitértem és elkezdtem lehúzni a szőréről azt az odragadt valamit. Hirtelen egy nagyobb csomó jött le, ami elég erősen vérzett, lebetadine-ztük. Ma simogatás közben újabb csomót éreztem, megnézve olyan ragadós anyajegy féle. Tegnap ugyan ilyet kaparhattam le véletlenül fésűvel. De fura mert ragadósak. Szobacica, így nem értem mi lehet ez és az anyajeggyel hogy kerülhet összefüggésbe?

2020. okt. 1. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz baja, de legközelebb óvatosan fésüld. Betadint viszont tegyél rá fertőtlenítéskép pár nap és begyógyul. :)
2020. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem ártana orvosnak megmutatni, mert lehet, amit te anyajegynek vélsz, valamilyen seb.
2020. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. okt. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!