Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is csak "rekedten...

Balasa Bence kérdése:

Más macskája is csak "rekedten" képes nyávogni?

Figyelt kérdés

[link]


Na jó, szegénykét itt megfürdetik, amit a macskák többsége utál, és azért nyávog ennyit.



A mi cicánk nem ilyen hangot ad ki, hanem teljesen máshogy nyávog.



2022. jan. 27. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát általában nem szeretnek fürdeni, de van, amikor muszáj... Például ebben a videóban zseniális szegény cica hangja, őt azért kellett megfürdetni, mert kocsiolajos lett.

[link]

2022. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő van, az egyik normálisan nyávog, de csak nagyon ritkán. A másik meg mint az ajtó nyikorog, rendesen nyávogni csak ritkán szokot :D mindkettő házi macska.


Szerintem ez mindnél kicsit eltérő. Illetve van amelyiknél fajta jelleg, a thai macskáknak pl regedtes hangjuk van

2022. jan. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De hisz ez a cica nem is rekedten nyávog. Nagyon szép hangja van, csak a végére idegállapotba kerül, azért kezd artikulálatlanul ordítani. (A gazdi kornyikálása viszont rohadt idegesítő.)
2022. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a videót pont a rendes hang miatt hoztam fel, a mi cicánk teljesen más hangot ad ki:

Rövid, és inkább csak fújja a levegőt.

2022. jan. 27. 14:49
 5/9 A kérdező kommentje:

2


A miénk egy fekete házi macska, ivartalanított nőtény.


Akkor ez fajtánként változik?

2022. jan. 27. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor félreértettelek, bocs. (3. vagyok.) Szerintem egyébként a legtöbb cicának ilyen szebb, dallamos hangja van. De ismerek én is többet, főleg kandúrokat, akik alig adnak ki hangot nyávogás közben. Előfordul, az is teljesen normális. Emberek hangja sem egyforma :)
2022. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém általában halkan, "nyöszörögve" nyávog, ha kommunikálni akar velem. Ehhez képest hallottam már párszor szinte artikulátlanul ordítani, pl. ha idegen macska jelent meg az ablak előtt. A frász tört ki, nem gondoltam, hogy ilyet is tud..
2022. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miénk inkább nyekereg :D
2022. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A házi macsekom úgymond normálisan de a perzsám nyekereg, halkabban.
2022. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!