Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olyan mélyen alszik most a...

Olyan mélyen alszik most a cicám, nem merem felverni?

Figyelt kérdés

Az ágyamban alszik, de nekem is aludnom kellene. XD


Most éppen mélyen alszik, látványos REM fázisai vannak, cuppog, mintha cumizna, olyan kis édes.


Macskatartók, ti el meritek rakni ilyenkor máshová a cicátokat? Most megvárom, amíg éberebb lesz.



2022. febr. 6. 01:18
 1/8 Bellatrix:3 ***** válasza:
83%
Nem szoktam arrébb tenni. Simán befekszem mellé aztán ennyi. Ha éberebb lesz hozzám bújik/rámfekszik függ attól, hogy melyik neki a kényelmes aztán alszunk reggelig.
2022. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na felébredt viszonylag hamar és kitettem.


Én sem szìvesem teszem ki, de sajnos ezen a 90 centis ágyon én is alig férek el, és emellett még rossz alvó is vagyok. Mivel éjjel forgolódok, ha mellettem van, felébredünk mind a ketten, csak én nem mindig tudok visszaaludni. Ha elalszik a lábamnál, úgy elférünk. De érthető okokból a mellkasomnál jobban szeret aludni, meg ha átölelem, mint egy macit. :D

2022. febr. 6. 01:45
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Bocs, nem tudom mennyi idős vagy, de tisztára úgy írsz, mint egy 8 éves kisgyerek.
2022. febr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
17%
troll
2022. febr. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Alszik még?
2022. febr. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én sose szoktam felkelteni a cicát, melléfekszem akkor is, ha be kell nyomorognom a fal mellé :DD Van egy cicánk, aki imád a tesóm mellett aludni a párnán, mindig egymás mellett alszanak, tesóm meg öleli őt, mint egy plüssmacit :)
2022. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok, a szüleimnél lakik a cicám.

Itt sajnos fal sincs, mert a falon a radiátor van, így az ágy mindkét fele szabad (estem már le róla.)


Tudunk együtt aludni mi is, ha úgy van, de most covidosan fekszem itthon és inkább magamban szeretek kínlódni, a fáradtságtól folyton aludnék.

2022. febr. 6. 10:58
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Felteszem a macskabútorra és alszunk tovább
2022. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!