Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Allergiás vagyok a macskákra,...

Allergiás vagyok a macskákra, meg amúgy is kutyás vagyok. A szomszédtól átjött több macska, és az egyik engem tüntet ki a figyelmével. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem etetem őket, az udvaron természetesen megsímogatom mindet, de semmi egyéb. Ez folyamatosan vár amikor hazaérek. A ruháimon alszik el, ha bejut a lakásba, ha fürdök kinyitja az ajtót, és bejön hízelegni. Nem értem a helyzetet.

2022. febr. 6. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztott téged, tetszel neki.
2022. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A macskák ilyenek. Ahogy 1 írja.
2022. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy döntött, érdemes vagy a szeretetére.

Érezd magad kitüntetve.

2022. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te lettél a kiválasztott :D
2022. febr. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy neki :) Nem csak a kaja miatt vonzódnak emberekhez, sokszor elég egy kis szeretgetés nekik, hogy elolvadjanak idegenektöl is :) Bejarása van hozzád ebben a hidegben a melegbe, kap simit, figyelmet és ő boldog.
2022. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Bár én pont nem engedem be, az allergia miatt, a feleségem, a gyerekek símogatják, etetik. Amikor hazaérek tesz mindenkire, és jön oda. Ha nem lenne allergia még nem is annyira zavarna. De egy délutáni alváskor valahogy bejutott, és feljön mellém az ágyba. Nem értettem a dolgot.
2022. febr. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!