Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is sokkal játékos...

Más macskája is sokkal játékosabb lett ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Féltem, hogy majd csak aludni fog egész nap, mert mindenhol ezt olvasom és ezt mondják, hogy lusta lesz, elhízik stb. Ehhez képest sokkal játékosabb lett, pörög ezerrel, sokkal jobban, mint műtét előtt.

2022. márc. 3. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A miénk igen.
2022. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem, nem kell ivartalanítani
2022. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aztán miért nem?
2022. márc. 3. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert tökkel született akkor tökkel is haljon meg. Az embert sem ivartalanítjuk akkor a macskát minek?
2022. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy ne jelöljön, ne nyávogjon, mint egy őrült, ne csináljon felesleges almot stb
2022. márc. 4. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
4# Néhány embernek sem ártana.
2022. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 faterodra gondoltál? egyetértünk
2022. márc. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Az én cicám is játékosabb lett (nőstény). Sőt, azóta még a "játsszunk" szó jelentését is megjegyezte, ilyenkor teljesen bezsong :D Előtte tök nyugis volt, ivartalanítás óta meg sokkal többet kell vele játszani, mert magában sosem játszik, csak velünk szeret :))
2022. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
7# Én eredetileg általánosságban gondolkodtam. De csak nem magadra vettél valamit? :D
2022. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!