Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Láttatok már valaha elütött...

Láttatok már valaha elütött macskát?

Figyelt kérdés
Kétlem hogy van ilyen. A macskák nem olyan hülyék hogy az autó elé szaladjanak. De kíváncsi vagyok hogy van-e olyan aki mégis látott már valaha.
2022. márc. 11. 21:43
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
igen van én már idén a 4. temetem , én ezért nem tartok macskát
2022. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Igen, sajnos nagyon sokat...
2022. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokat, gyerekkoromtól felnőttkoromig, a mai napig előfordul. Így sajnos saját szememmel látom, hogy elég sokszor megtörténik. A macska nem tudja, hogy mi az az autó, ő csak annyit fog fel belőle, hogy egy nagy valami, ami felé tart és gyorsan mozog meg hangos.
2022. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

Igen láttam!

Sőt!

Sajnos ütöttem el macskát! Alászaladt az autónak. Hiába fékeztem esélyem sem volt elkerülni, hogy ne üssem el! Sajnos!

2022. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak, hogy elütött macskát láttam az út szélén, hanem azt is láttam már mikor elütötték. A macska sajnos nem tudja felmérni, hogy az a mozgó hangos izé milyen gyorsan közeledik és, ha túl későn indul menekülni találkozhat a kocsi valamelyik részével.
2022. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is! Szabályosan alám szaladt a cica, messziről láttam hogy mire készül, mázlija volt, telibe kapta a bal első kerekemet.

Mire kiugrottam a kocsiból tovább szaladt.

2022. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer láttam màr, őszintén nem tudom, te hol élsz kérdező.
2022. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
#6 nekem a hátsó kerék ment át rajta. Sajnos nem élte túl. Kiszálltam megnézni. Sajnos meghalt.
2022. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos igen :(
2022. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Szemem elott utottek el egyszer egy macskat. Nem kivanom senkinek azt a latvanyt, 10 eve volt, de a mai napig kikeszulok, ha ra gondolok :(

Ezen kivul sajnos nagyon sok elutott macskat lattam, viszonylag forgalmas helyen laktunk 20 eves koromig. Es az volt a legszomorubb, hogy az emberek nem tanultak belole, csak az egyik szomszedunknak vagy 5 macskajat utottek el (akiket en lattam az ut szelen, de volt tobb is biztos), de mindig volt utanpotlas.

2022. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!