Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológusok! Mi volt szembet...

Asztrológusok! Mi volt szembetűnő a legszerencsétlenebb sorsú ember képletében, akit valaha láttatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az asztrológusok nem ezen az oldalon pazarolják az idejüket, de ez csak egy tipp.
2021. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, miféle a képletek vannak a horoszkópodban, ha nem működsz együtt a természeti törvényekkel. Ez esetben kívülről szerencsétlennek tűnsz.
2021. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más számít szerencsétlen sorsnak. Lehet, hogy az egyik embernek az a legnagyobb problémája, hogy elveszítette a vagyonát, a másiknak pedig az, hogy nem talál barátnőt. Ha én is olyan vagyok, aki nehezen talál barátnőt, akkor az utóbbi emberrel jobban együtt fogok érezni és őt ezért nehezebb sorsúként könyvelem el, mint azt, akinek pénzügyi problémái vannak, pedig az ő szemszögében az a probléma ugyanakkora.


Nem szabad kívülről ítélkezni mások sorsának minőségéről.

2021. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Altalaban azoknal, akiknek Yod van a kepletukben, foleg Plutoval a csucsnal.



37F incel

2021. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!