Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen a brit rövid szőrű?...

Milyen a brit rövid szőrű? Melyek a legjobb tenyésztők?

Figyelt kérdés
Itt nem a Google válaszai hanem személyes tapasztalatok érdekelnek.
2010. szept. 13. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem értem az ilyen kérdéseket bocsi. Ha még vki azt mondja h pl perzsát akar azt megértem mert az egy kuriózum hosszúszőrű fata na de egy rövidszőrűért pénzt adni...amúgy aranyos okos kedvesmeg minden de egy házi cirmos ugyan iylen ;)
2010. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kinézetre ilyen, bár ezt gondolom te magad is tudod, de ez annyira aranyos...veled is meg szerettem volna osztani: [link]

Nekünk volt egyszer egy leányzó, ő olyan kis királylány volt. Ezt úgy értem, hogy számára idegen nem is nyúlhatott hozzá, még az udvarunkon, lakásban se nagyon. Sőt volt olyan időszaka, amikor mi is csak akkor simogathattuk meg, ha azt ő is akarta. Nem kimondottan az a simogatásért esdeklő cicus volt, viszont dörgölőzni imádott a lábunkhoz. Volt még mellette egy tőle kicsit idősebb és jóval nagyobb alkatú kandúrunk is (az a sima csirmos házimacska). Hát az összeszoktatás alatt a kiscsajt féltettük, de hamar megmutatkozott, hogy itt bizony ő az úrnő, és a kandur csak utána következik...nem kell őt félteni.

2010. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az van és nem értek egyet az elsővel. A házimacskánál kb kétszer akkora, gyönyörű szőre van (egyáltalán nem olyan rövid, mint egy házimacskának) és nagy szép szemei. Egyébként nem bújós fajta a miénk, általában akkor hízelkedik, ha itt a kajaidő. Egyedüli macskának jó, mert nagyon őrzi a területét és a gazdáit is. Másik macska mellé csak kicsinek érdemes hozni.
2010. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


ő a cicám, utolsó voltam

2010. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:D Honnan van a brit cicátok? Mekkora 1 emberhez képest?
2010. szept. 13. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy isaszegi tenyésztőtől vettük, mert abbahagyta és "kiárusítás" volt. Emberhez képest nem tudom mekkora, egy normál házimacskánál kb kétszer nagyobb.

Nézd meg ezt:

[link]

róluk sok jót hallottam.


Ha most választanék ugyanilyet hoznék, vagy skót lógófülüt.

2010. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!