Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legbújósabb cicafajt?...

Melyik a legbújósabb cicafajt? Melyik az amelyik inkább olyan öl-cica?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem brit :) Nekem Maine Coonom van és ő nem nagyon bújós csak akkor ha álmos :D Amúgy egész nap játszik :D
2010. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fajtától függ. Mindenféléből ki lehet fogni bújósat vagy épp az ellenkezőjét is. Perzsám volt több is ők olyan lusta nyúzhatóak voltak, mindig jött és mászott rám, a dorombolásától sokszor a tévét sem hallottam:D De tudom hogy nem mind ilyen. Most házi macskáim vannak, az egyik bújós, a másik kettő nem.
2010. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk brit rövid szőrű van és egyáltalán nem bújós. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés...csak segítek melyik nem az :))
2010. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

az én cicám olyan fajta, ami nagyon bújós, nagyon gazdiközpontú, bár ez egy elég speciális fajta, és sokan idegenkednek tőle a kinézete miatt, mert kopasz. a fajta neve szfinx.

nagyon ragaszkodik hozzá, hogy velem aludni, megvan a rendes napi "rutin", hogy amikor lefekszem akkor jön, bebújik mellém, mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja, aztán felkeléskor szól, hogy mostmár térjek magamhoz :D

2010. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azt hallottam hogy a Ragdoll cicák nagyon bújósak.
2010. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ha cicát keresel, nekem van most egy 6 hónapos perzsa anyától és sziámi apától származó hófehér nőstény cicusom, na azt hallanád, meg látnád hogy milyen bújós :) Nagyon édes. :) Csak sajnos költözés miat helyet keresek neki. :( Ha esetleg érdekel, nyugodtan írj :) Amúgy a cicus ingyen, ajándékba elvihető. :)
2010. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon édes! Milyen hosszú a szore?
2010. szept. 13. 20:45
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem olyan hosszú mert egy hófehér perzsa anyától és egy fóka sziámi apától származik és a színét örökölte csak az anyjától, a formáját és a szőrhosszúságát viszont az apjától :) De gyönyörű kiscica, igazi kis szeretetéhes, kertben és lakásban is jól érzi magát de főleg lakásban mert kint sem mozdul ki nagyon mindig itt van :)
2010. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy milyen cica. Ha érzi h szereted és torodsz vele, meghálálja!!!
2010. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
menyi idős?
2010. szept. 14. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!