Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska kemoterápiával kapcsola...

Macska kemoterápiával kapcsolatban érdeklődöm?

Figyelt kérdés

Bocsi, tudom, nem helyes, de így tudtam kiírni.

Hogy viselik, gyógyulási esélyek, bármi.


2022. márc. 31. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hogy viselik"

Egyén függő.


"gyógyulási esélyek"

Orvos tud róla nyilatkozni. Nem mindegy, hogy milyen rákról van szó.

2022. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Állatkínzás. Az én tapasztalatom szerint ember is, mindenkim rákban ment el, szart sem ért a kemo.
2022. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tudnám végig csinálni vele. Egy kínszenvedés még embernek is. Inkább elaltatnám békében. A rák csúnya betegség, igen, de a kezelése is az és nincs garancia arra, hogy a plusz szenvedés majd gyógyuláshoz vezet. Nem tudom milyen esélyei vannak, ez sok mindentől függ, de nincs 100% esélye, különben nem okozna gondot a rák..
2022. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek az előttem szólókkal. Az én 16 éves macskámat műtötték daganattal, majd megint kiújult. A doki kemot javasolt, de nem mentem bele, inkább elaltattuk amikor már szenvedett.


A rák egy undorító betegség, ha áttétes akkor semmi esély a gyógyulásra. Volt daganatos beteg a családban, ha ne adj' isten ilyen bajom lenne, én is könyörögnék, hogy ne kínozzanak.

2022. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2022. ápr. 3. 13:02
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Beviszed Budapesten az ÁHOK-ba, ahol mindent tupontosan kordaban tartanak. A leginkabb remenytelen esetbol (max fel eve volt hatra elvileg - ennek 5 eve, el es virul a macsek) is kepesek kihozni barmit. Csak birjad penztarcaval. Ha szereted az allatod, nem kuldod a halalba, ha meg van remeny (csak jobb kifogasokat talalni).
2022. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Semmikepp nem lesz altatas, anyagiakat pedig vallalom.
2022. ápr. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!