Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemoterápiás baráttal kapcsola...

Kemoterápiás baráttal kapcsolatos lelki kérdére válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés
Az első kemot kapja. Messze a feleségétől, gyerekeitől, családtól, barátoktól. Nem fárasztó meg idegesítő neki vajon, ha majdnem minden nap írok neki Facebookon? Tényleg érdekel, hogy mi van vele fizikailag, lelkileg. Szeretném, ha érezné, tudná, hogy vagyunk neki. Tudtok tapasztalatokat megosztani velem, mi a jó, rossz ilyenkor? Nem akarok tolakodó se lenni....
2015. febr. 3. 09:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fáradt, kimerült, gyenge, fájdalmai vannak. Nem várom el tőle, hogy válaszoljon, csak úgy írogatok neki néha.
2015. febr. 3. 09:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól esik neki, hogy úgy érezheti, nem szakadt el az élettől és vannak barátai.
2015. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan jól fog esni neki.
2015. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet neki fárasztó?
2015. febr. 3. 13:40
 5/7 anonim ***** válasza:
De, lehet neki fárasztó. De ez ügyben miért nem _őt_ kérdezed meg, miért ide írsz? Egy orvos.
2015. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert ő sose mondja, hogy zavarjuk...
2015. febr. 4. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írnak a barátok, és nagyon fárasztó. Mondjuk nekem nem egy, hanem sok, és bár hálát adok a sorsnak, hogy Ők vannak nekem, azért igenis rémesen fárasztó, szóval nem is nagyon szoktam válaszolni sajnos. Egy helyre mindig megírom, hogy mi a helyzet, de ennyi. A külön üzikre csak akkor válaszolok, ha marad energiám.
2015. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!