Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Gourmet-en kívül van olyan...

A Gourmet-en kívül van olyan cicakaja, ami nem aszpikos? A Whiskas meg a Tescós is az, a macsek meg válogatós, és úgy tűnik, nem szereti az aszpikot :')

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bezzeg az enyémek meg csak azt lefetyelik ki a gombócok közül:D! Pástétomosat sokat szoktam látni, azt tudom javasolni, hogy rázd meg a dobozt, alutálcát. Mi mindig abból jövünk rá, hogy melyik jó az itthoniaknak:).
2010. szept. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A whiskasból is van olyan amelyik aszpik nélküli.Olyan egyben van a dobozban mint a májkrém :D

Vettem már neki de az aszpikot jobban szereti.

2010. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyat nézzél, ami pástétom.
2010. szept. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, az a probléma, hogy nagyon válogatós, a sima szárazabb husikat se eszi meg, olyan lenne az ideális, amin van szósz, csak nem az a zselés.
2010. szept. 16. 02:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A Darling dobozosokban folyós a leve(persze itt sem mindegyik leves). Muszáj a legtöbb félét kipróbálni sajnos, amíg meg nem találod megfelelőt. Persze 2-3 hónap múlva azt is megunja, mivel olyan változatos étrendet nem lehet 3 ízből nyújtani.
2010. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szárazat esznek fél éve ugyanazt a márkát és ízt és nem panaszkodnak. A macska ösztönből eszik, nem az élvezetek miatt. Egyébként én úgy tapasztaltam, hogy a szárazosokkal nincs baj, a konzervesek hajlamosak válogatni.
2010. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A dm-es dobozos és zacskós kaják nem aszpikosak, hanem szószosak. Nagyon sokféle van és az én rettenetesen válogatós cicám is szereti (ő sem eszi meg az aszpikosat).
2010. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!