Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskakolónia esetén mi a...

Macskakolónia esetén mi a helyes eljárás?

Figyelt kérdés
Az eddig világos, hogy TNR módszerrel kellene próbálkozni. Mindenképpen érdemes a cicákat visszatelepíteni vagy meg lehet próbálkozni azzal, hogy örökbe adjuk őket? Egy kórház melletti kis lakótelepen lakunk (közös kerítésünk van), a kórház közelsége miatt gondolom így is, úgy is jönnek majd újak?

#macskakolónia
2022. ápr. 20. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, érdemes legalább annyit visszatelepíteni, amennyi védi a területet, különben gyorsan jönnek újak. Én is fogadtam be intezmenykertbol macskát, ahol kb. az állomány harmadát engedték vissza ivartalanítás után. A többit örökbe adtak.
2022. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%
Kérd állatmentők segítségét! Az én cicám is kolóniából van, egy tündér <3 Akiktől van, azt mondták, hogy teljesen felszámolták azt a kolóniát.
2022. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!


A ti cicáitok mennyire voltak szelídek? Hogy sikerült nekik beilleszkedni hozzátok?

2022. ápr. 21. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: nekünk hosszú volt az út, mert iszonyú félős volt, de abszolút megérte. A családtagokkal már jól elvan, bár eléggé "egygazdás" macska lett. Idegenektől most is fél. Nem értem, miért, fiatalon került hozzánk, és senki nem bántotta. Max. annyi, hogy nem volt választástól kézhez szoktatva. A másik macskánkkal egyből jól kijött, és amikor az szegény elpusztult, az új macskával is, akit szintén fél éves kora körül fogadtam be.
2022. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2. vagyok. A miénk kezesbárány szinte a kezdetektől. Hajléktalanok etették a kolónia cicáit, így hozzá voltak szokva az emberekhez. A világ legkedvesebb cicája a miénk, abszolút egészséges a viselkedése mindenhol (kozmetikus, orvos, stb.). Ha valaki átjön, akkor elbújik, ennyi.
2022. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.


Per pillanat egyik állatvédő szervezet sem tud velünk foglalkozni (mármint akiket megkerestem).

2022. ápr. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!