Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adhatok a macskámnak diétás...

Adhatok a macskámnak diétás Hill's tápot ?

Figyelt kérdés

[link]


A 8 hónapos cicám elég érzékeny gyomrú, ugyanis sok a bélgáza. Múltkor hasmenése is volt ,voltam vele dokinál és mondta, hogy egyen csirkemellett vagy diétás tápot.

Szerencsére azóta semmi bajom a cicámnak, de arra gondoltam, hogy diétás táppal etetném ,ha ilyen érzékeny a hasa. Jó ötlet hosszú távon ezt a fajtát adni neki? Egyébként nem kövér a cica, tehát nem kell fogynia.



2022. ápr. 21. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Adj neki diétás tápot az érzékeny hasa miatt
Ne adj neki diétás tápot.
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt a menüpontot nézd inkább.

Anyósom macskájának is ez a gastro intestinal -os táp segített, szerintem a doki is erre gondolt. Van paszta is, lehet az is elég.

2022. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vaanak tápok érzékeny emésztőrendszerű macskáknak, Royal Canin gyógytápjai között nézz szét. Nektek nem a kalóriát kell csökkenteni, hanem az élelem összetevőin változtatni, ezek a gyógytápok pont erre vannak kifejlesztve.
2022. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amit linkeltél, az fogyókúrás táp. A leírtak alapján a cicádnak nem erre van szüksége. Az első által küldött linken találhatók segítenek inkább.
2022. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De azt hozzá kell tenni, hogy a gyógytápokkal kúraszerűen kell etetni, nem hosszútávon. Olvass utána gondosan.
2022. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!